2752
2734

ولی خب موضوع برنامه رو میدونم 

دیروز تو اینستا یه کلیپ از قرآن خوندن یه پسر بچه تو این برنامه پخش شد

و عجیب به دلم نِشسته🥲💔

نمیدونم واقعا که تا الان چند بار بهش گوش کردم..شاید ۲۰ بار

از دیروز تو ذهنم فقط صوت این آقا پسر پلی میشه،تمام تمرکزم رو گرفته🥲

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

درباره چی هست؟

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱

صورت زیبای ظاهر هیچ نیست

ای برادر سیرت زیبا بیار 

و امثالهم ظاهراً برای افراد معنوی و قرآنی هم حتی شعاره و اگه کسی ظاهرش به چشم بیاد در اولویته! 

اتفاقا در بین میهمانان این برنامه از ایشون تواناتر و موارد خاص و جالب‌تر زیاد بوده، منتهی قیافه نداشتن!

درباره چی هست؟

برنامه ی خوبیه ببین میفهمی

الابذکرالله تطمئن القلوب❤️قطعابایادخدادل هاآرامش میگیرد✨توی وقتای بیکاری بهترین کار صلوات برمحمدوآل محمد✨اگرامضاموخوندی دعاکن حال دلم خوب شودودعاکن امسال راهی کربلاباشم باهمان که میخواهم💟برای هم دعاکنیم اول براهمه بعدخودمون خیلی دعام کنیدبرامشکلاتم براگناهام که پاک بشه می‌دونم خیلی گناهکارم منم براتون دعامیکنم 🤍🌹اللهم عجل الولیک الفرج🌹🤍اول هردعاراهگشاست🌿🌅بگوحتمااین جمعه می آید حتما....تانیایی گره ازکارجهان وانشود🌹 امضایک بنده گناهکار❤️‍🩹
منم اپایل نگاهش نمیکردم  الان نگاش میکنم واقعا برنامه قشنگیه چقدر این پسر بچه قشنک بود 🥲 اله ...

واقعا خیلی قشنگ بود این بچه🥲❤

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 

ممنون گلم ک گفتی 

الان ب همسرم گفتم گفت برم دانلود کنم گوش بدم 

منم پارسال یک تلاوت از یک آقایی رو شنیدم. آنقدر زیبا بود روزی ۱۰۰ بار پلی میکردم 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2706