2733
2734
عنوان

حاملگی یعنی 😇😁....

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 53 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معلومه😂

😂😂😂

گفتم ک تجربه هم ندارم خیلی شاعرانه  حرف میزنم  🤣🤣🤣

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄
2731
یعنی نتونی رو شکم بخوابی😬😐 البته حامله نیستم

من هیچوقت رو شکم نمیخوابیدم الان  هم ب پهلو میخوابم

آیا من عجیبه یا بقیه؟؟

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄
مجردم قران رو ادم میخونه خدا چطور درباره ی مقام مادر وبه وجود اوردن بچه گفته میفهمه کارخیلی سختیه

واقعا سخت هست نمیگم راحته.. ولی سخت ترین نیست ..هر بدنی هم متفاوته تو بارداری... من تو بارداری اولم شکمم میومد جلو فقط😅 ولی الان برای دومین بارداریم درد لگن و دلدرد و کمردرد اینا دارم🥺

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
یعنی نتونی رو شکم بخوابی😬😐 البته حامله نیستم

اینو نگو ..داغ دلم تازه،شد🤕🤕🤕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
من هیچوقت رو شکم نمیخوابیدم الان  هم ب پهلو میخوابم آیا من عجیبه یا بقیه؟؟

۱من همیشه رو شکم بودم... الان خیلی سختمه پهلو ب پهلو میشم🤕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تازه اینهمه آدم با سرکلاژ و استراحت مطلق و....‌ بیخیال خواهر یادم ننداز بذار بکپیم

عزیزم..چقد دلت پره.. بخواب😇

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانم حامله میبینم گریم میگیره

میدونی اکثرا بارداری ها طبیعی هستن بدون هماتوم.. و بدون استراحت مطلق..

ولی تو سایت خیلی از اینا صحبت میشه و اکثرا،استراحتن..

بدبین نشو به حاملگی..

من حاملگی اولم که خیلی راحت بودم.. الانم درد دارم گاهی ها و شکمم اومده جلو اذیتم.. ولی درکل استراحت نکردم تو بارداری..

هنه کارا با خودمه شکرخدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رو کمرهم نیشه خوابید پهلودرد گرفم از بس رو پهلو خوابیدم

دقیقا حال و روز منو داری🥺🥺🥺🥺 منم گاهی میرم رو کمر بعد سریع میگردم عذاب وجدان خفم میکنه😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706