2737
2739
عنوان

حاملگی یعنی 😇😁....

527 بازدید | 53 پست

خودم اول پرکنم ...

حاملگی یعنی ۵ صبح از گرسنگی بیداربشی صبحانه بخوری بعدم از تکوناش نتونی بخوابی🥺🥰😅😅😅

شمام جمله رو کامل کنید😇

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

یعنی دوتا ضربان قلب در یک بدن:)

حامله نیستم 🤣❤

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی دوتا ضربان قلب در یک بدن:) حامله نیستم 🤣❤

چ شاعرانه😇😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2728
سختیِ شیرین

واقعا موافقم😇

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گریه الکی

همه انگار این مشکلو دارن🤕 شوهرم جرات نداره بهم بگه تو😏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
بنظرم سخت ترین کاردنیا

ای بابا🥲 حاملگیت سخت بوده خیلی حتما

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چ شاعرانه😇😅

اره عاشق شعرم😍😁

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄
هههععععی یعنی خونریزی و هماتوم. یعنی ریسک سندروم دان. یعنی قند بارداری. یعنی فشار بارداری. یعنی است ...

خوشم اومد همه بدیاشو گفتی😮‍💨🤣 

عزیزدلم بارداریت،سخت بوده خیلی🥺🥺🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره عاشق شعرم😍😁

معلومه😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40