2737
2739
عنوان

حاملگی یعنی 😇😁....

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 53 پست
دل درد از شدت نفخ

من ۳ ماه اول بیچارا بودم از نفخ🤒😅

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی اکثرا بارداری ها طبیعی هستن بدون هماتوم.. و بدون استراحت مطلق.. ولی تو سایت خیلی از اینا صحب ...

سخته سختی کشیدم. اطرافم هم زیاد دیدم. تا صبح خوبی بگی من قبول نمیکنم

۱من همیشه رو شکم بودم... الان خیلی سختمه پهلو ب پهلو میشم🤕

اوه😅

فک کن داری ب خدا نگا میکنی  

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄
2731
منم استراحتم هستم یه جورایی دیگه بدتر

عه..اره اینجوری خیلی اذیتی 🤕 بوس بهت... انشاا... نی نیتو سالم و بموقع بغلش کنی😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
سخته سختی کشیدم. اطرافم هم زیاد دیدم. تا صبح خوبی بگی من قبول نمیکنم

😂 پس مقاومت نمیکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون عزیزم  من الان بیست و نه هفتم پسر دارم شما چی؟ البته بچه دوممه اولی دختر چهارسالشه

منم یه دختد ۴ ساله دارم😍 و الانم ۲۶ هفته ام.. خدا بهمون ببخشه بچه هامونو🥰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
منم یه دختد ۴ ساله دارم😍 و الانم ۲۶ هفته ام.. خدا بهمون ببخشه بچه هامونو🥰

الانم نی نیم دختره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی انشالله ما هم دختر دوست داشتیم دخترم همینطور ولی پسر شد انشاالله سالم باشن بچه های شما هم ...

عزیزم... منم اخه دخترم هی ابجی ابجی میکرد😂 برا خودم زیاد فرق نداشت .. ولی گفتم شاید خواهر براش بهتره که خدا داده..

خدا هم دخترتو هم گل پسرتو حفظ کنه..😍😍😍😍 خوشبحال پسرت که ابجی داره فقط

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عجیبی😁

🤣🤣🤣🤣

خوبه من دغدغه اینو نخواهم داشت پس😍😂

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄
عزیزم... منم اخه دخترم هی ابجی ابجی میکرد😂 برا خودم زیاد فرق نداشت .. ولی گفتم شاید خواهر براش بهتر ...

سلام سارا جون خوبی

تو ۱۲ هفته ان تی جنسیت دخترت و احتمالی گفته بودن بهت با نه ؟

2706