2733
2734
عنوان

چون زیبا بود بخونین؛)😍🥺

126 بازدید | 7 پست

با خیال تو به سر بردن اگر هست گناه

باخبر باش که من غرق گناهم همه عمر :)

#بفرست_براش

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄
ندارم کسیو 😂❤️میفرستمش برای خودم 

خوبه😁

سیوش کن  بعدا انشالله میفرستی🥰😅

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوشمان آمد😁🙂

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
😂 😂 ایشالا 

😁🤲🏻

خوشمان آمد😁🙂

شکر😍

سلام تاپیکتون قفل بود من امشب ب یکی گفتم اگ رفتی حرم دعام کن ولی نگا کاربریش کردم یکی دیگ بود انگار...میشه منم دعا کنی؟ بگو یا امام رضا تورو ب فاطمع کمکم کن بش برسم دست تو دستش بیام حرمت.اقاجان اوضاعم بده تورو ب این بارون کمکم کن من دیگ نمیدونم چیکارکنم بجز اینک ب خدا و شما پناع ببرم چیکار کنم.توروب. جوادت نزار مال کسی دیگ شه اگ میخای کمکم کنی یه نشونه بم بده بخدا خستممم 😓احتیاج ب نشونه دارم ..تورو ب فاطمه کمکم کن بش برسم

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2740