2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲ یا ۳ فکر کنم

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
2731
۲ یا ۳ فکر کنم

واسه گندمی چی؟؟؟

رژ لب چه رنگی به گندمی میاد؟؟؟ هلویی مثلا

جواب توهین و با توهین میدم از تعلیق هم نمیترسم ، لطفا تاپیک ها رو با خونه و خونواده اتون اشتباه نگیرین و تربیت خونوادگیتون رو به رخمون نکشین 

کلا باید رنگ کرم یا پنکک نزدیک به صورتت باشه حالا یه درجه روشنتر باشه که پوست رو صاف و یکدست کنه من گندمی ام همیشه کرم و پنکک شماره دو میگیرم شما هم شمارهد۳ربگیری خوبه

2738
کلا باید رنگ کرم یا پنکک نزدیک به صورتت باشه حالا یه درجه روشنتر باشه که پوست رو صاف و یکدست کنه من ...

وای خدایا ، منم گندمی ام ولی از هر کی میپرسم یه محصول خوب معرفی نمیکنن 

رژلب چه رنگی بهت میاد؟؟؟ من هلویی دوست دارم بخرم؟ بنظرت بهم میاد؟؟

جواب توهین و با توهین میدم از تعلیق هم نمیترسم ، لطفا تاپیک ها رو با خونه و خونواده اتون اشتباه نگیرین و تربیت خونوادگیتون رو به رخمون نکشین 
وای خدایا ، منم گندمی ام ولی از هر کی میپرسم یه محصول خوب معرفی نمیکنن  رژلب چه رنگی بهت میاد؟ ...

من همیشه قهوه ای روشن یا صورتی مایل به یاسی میزنم مسی هم خیلی قشنگه تقریبا نارنجی پر رنگ میشه من همیشه مو و ابروهام رو رنگ میکنم پوست صورتم روشن تر معلوم میشه مداد ابرو هم قعوه ای میزنم

2706