2733
2734
واسه گندمی چی؟؟؟ رژ لب چه رنگی به گندمی میاد؟؟؟ هلویی مثلا

من خودم گندمیم پنکیک شماره ۳ میزنم جوابه برا عروسیا

رژ لبم آره هلویی خوبه کلا نود میزنم من 

چند روز پیش خواهرم یه روژ لب بهم دار تناژ نارنجی داشت واقعا بهم میومد 

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۱چی

۱ دیگه خیلی روشنه البته باید اونجا تست کنی 

۲ فکر میکنم متعادل باشه 

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
من همیشه قهوه ای روشن یا صورتی مایل به یاسی میزنم مسی هم خیلی قشنگه تقریبا نارنجی پر رنگ میشه من همی ...

مرسی گلم من موهام مشکیه پر کلاغیه برعکس ابروهام کمرنگه با آکوا مشکی توش کمرنگ خط میندازم پر دیده بشه 

فردا میخواستم برم لوازم آرایشی بخرم قبلش یه بی بی کرم گرفتم اشتباهی واسم رنگ لایتش رو داده من بازش کردم بعد بردم قبول نکرد عوضش کنه واسه همین باید از روش یه پنکیک بزنم 

پنکیک و کرم ضدآفتاب چه مارکیه؟ 

اگه میخوای بی منطق حرف بزنی و افکار پوسیده اتو بکنی تو حلقم ، لطفا با من بحث نکن با تشکر 🤝🫶 ، گوزل آذربایجانیم 😍❤️
2731
من خودم گندمیم پنکیک شماره ۳ میزنم جوابه برا عروسیا رژ لبم آره هلویی خوبه کلا نود میزنم من  چ ...

گندمی شماره ۲ بگیرم یا ۳؟؟؟ چه مارکی میزنی

اگه میخوای بی منطق حرف بزنی و افکار پوسیده اتو بکنی تو حلقم ، لطفا با من بحث نکن با تشکر 🤝🫶 ، گوزل آذربایجانیم 😍❤️
مرسی گلم من موهام مشکیه پر کلاغیه برعکس ابروهام کمرنگه با آکوا مشکی توش کمرنگ خط میندازم پر دیده بشه ...

من ضد افتاب رنگی ژوت میزنم پنکک ارزون میخرم ولی همیشه کرم ویتامین سی بزن به مرور زمان پوستت رو روشن تر میکنه من ویتامین سی اردن میزنم خیلی راضی ام 

من ضد افتاب رنگی ژوت میزنم پنکک ارزون میخرم ولی همیشه کرم ویتامین سی بزن به مرور زمان پوستت رو روشن ...

مرسی قشنگم ❤️❤️

من مارک خاصی نمیزنم کلا کرم سفید کننده ندارم ضد افتاب رنگی ژوت میزنم پنکک هم اگر بخوام مهمونی مهمی برم روی کرم ضد افتابم میزنم  پنکک هم همیشه مارک ارزون میخرم یه پنکک رو یک سال دارم 

۲ بگیر 

والا مارکش یادم نیست الان دراز کشیدم 

چون خیلی وقته گرفتم خیلی کم استفاده میکنم بیشتر ضد آفتاب رنگی و بیرنگ میزنم