2737
2734
عنوان

لباس برای عقد

194 بازدید | 25 پست

خانما عقد خواهرمه همه ی خانواده ام رفتن یه پارچه که تو بازار مده رو گرفتن و به منم میگن همینو بگیر . به همسرم که میگم میگه من ندارم انقدر بدم . به نظرم من خیلی گرون میشه برای یه شب . نه این که همسرم نداشته باشه داره ولی نمی‌خواد انقدر زیاد خرج کنه . از یه طرفم میگم همه این پارچه رو دارن من تنهایی یه پارچه ی ارزون قیمت دیگه دلم میگیره . آخه هر روز که عقد خواهرم نیست همین یه دونه ست . به نظرتون چیکار کنم. دو دلم هم اینکه میگم این همه زیاده برای یه شب و هم این که دلم میخواد مثل خواهرام بپوشم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یه ماکسی مجلسی خوشگل بگیر

پارچه بگیری بدن بدوزن و هی بری و بیای و پرو کنی تازه اونی هم ک میخوای از آب در نمیاد 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
2731

اماده بخری بهتر نیست.

منم عروسی خواهرمه ولی موندم برا یه شب اونم در حد ۴ ساعت چطور سه چهارتومن بدم لباس.دو سه تومنم حداقل ارایشگاه.بد جور گیر کردم.همین یه خواهرم دارم.شوهرمم شغل خوبی داره ولی الان به شدت دستمون تنگه و قسط زیاد داریم.نمیدونم کادو چکار کنم.یک ماهه غمباد گرفتم

خدایا مددی...
2740
هم قراره عقد خونده بشه و هم جشنه همه ی فامیل دعوت هستن به صرف شام این طوری که زمان جشن هم طولانی تر ...

خب بنظرم مدل لباس بیشتر به چشم میاد تا پارچش،ساتن بخر ی مدل شیک بدوز خواستی برای قسمتیش هم پارچه کاردست بگیر دوریقش و اینا خیاط برات کار کنه

🦋🕊
اماده بخری بهتر نیست. منم عروسی خواهرمه ولی موندم برا یه شب اونم در حد ۴ ساعت چطور سه چهارتومن بدم ...

دقیقا انگار منو گفتی .  مخصوصا که خانواده ام گیر دادن حتما از این لباس باید بخری . من که دلم میخواد به آرایشگر بگم فقط موهامو درست کنه و خودم بیام خونه آرایش کنم شما هم یه کاری کن هزینه ی آرایشگاه حداقل کمتر بشه

2706