2752
2734
عنوان

لباس برای عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 25 پست
چون لباس ما محلیه ۶ میلیون . و پول دوختشم که جدا . اگه برم آرایشگاه هم که جدا 

واقعا تو این گرونیا خیلی سخته برا یه شب انقدر هزینه کنم ولی از طرفی میگم خواهرمه دیوونه شدم.

خدایا مددی...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من که یه عروسی فامیل نزدیک رفتم کلی خرج کردم بعدا هم خیلی پشیمون شدم.  از اون موقع دیگه همه چیز رو ساده و ارزون قیمت و شیک می خرم . آرایشگاه هم دوس ندارم .  هر بار که رفتم پشیمون شدم. فقط واسه رنگ مو و اصلاح می رم . . رنگ مو خیلی تاثیر داره واقعا تو زیبایی. .  گاهی هم واسه عروسی فقط برای صافی مو می رم ارایشگاه

خدارو دوس دارم خیلی❤️ اما به سبک خودم 
من که یه عروسی فامیل نزدیک رفتم کلی خرج کردم بعدا هم خیلی پشیمون شدم.  از اون موقع دیگه همه چیز ...

من که هیچوقت آرایشگاه نرفتم خواهرام میگن ضایعه ست که نری . اصلا اسم آرایشگاه نگرفتم از ترس جلوی همسرم موندم با این همه هزینه . اونا هم همش میگن شوهر تو که وضعش خوبه دیگه نمیدونم چیکار کنم

واقعا تو این گرونیا خیلی سخته برا یه شب انقدر هزینه کنم ولی از طرفی میگم خواهرمه دیوونه شدم.

منم واقعا دلم نمیاد که این همه واسه یه شب . ولی از طرفی هم میگم همین یه دونه خواهر هر روز که قرار نیست عقد کنه 

من که هیچوقت آرایشگاه نرفتم خواهرام میگن ضایعه ست که نری . اصلا اسم آرایشگاه نگرفتم از ترس جلوی همسر ...

ببین من چند هفته پیش  رفتم عروسی  قبل عروسی یه لباس مناسب گرفتم . و  مو هامو خودم زمینه ش رو رنگ زدم بعد رفتم آرایشگاه با هزینه کم تیکه یخی زدم که عالی شد . . روز  عروسی رفتم آرایشگاه موهامو صاف کردم . تو خونه هم ارایش زیبا و ساده کردم .  خیلی از نظر خودم و دوستام خوب بودم . چون بچه دارم وباید واسه اونا هم لباس بگیرم هر بار نمی تونم کلی خرج کنم . . هر بار خواهرم به من میگه شما خونه داری ماشین داری  شوهرت هم شغل ش خوبه چرا خرج نمی کنی. منم تو جواب بهش می گم اگه هر روز یک رنگ می پوشیدم و کلی    خرج می کردم الان  زیر خط فقر بودیم .   این جوری نبودم . . شما هم خیلی سخت نگیرید همه چیز رو متوسط انتخاب کنید

خدارو دوس دارم خیلی❤️ اما به سبک خودم 
ببین من چند هفته پیش  رفتم عروسی  قبل عروسی یه لباس مناسب گرفتم . و  مو هامو خو ...

درسته واقعا همسرم گناه داره مخصوصا که الان بیکار هم شده . منم همیشه خودم آرایش میکنم و همه هم بهم میگن از اینایی که رفتن آرایشگاه بهتر آرایش میکنم . من خودم روم نمیشه دیگه به همسرم فشار بیارم به خاطر عید کلی خرج کرده خیلی تو فشاره