2737
2734
عنوان

کاش یکم عرضه رانندگی داشتم😑😑

439 بازدید | 38 پست

سلام من چندماهه گواهینامه گرفتم ولی هنوز عرضه رانندگی ندارم.

والا تقصیری هم ندارم با شوهرم که نرفتم تمرین .

مربیمم منو میبرد تو جاهای خیلی خلوت که مگس هم پر نمی زد

قبول شدم ولی ترس دارم .تو جاده یهو میپیچن جلو آدم نمیدونم چکار کنم.هول میکنم

حالا خواهر شوهرم شهرستان یه مراسمی داره که امروز به شوهرم زنگ زده دعوت کرده ولی شوهرم کار داره نمیتونه بیاد

منم خیلی دوست دارم برم ولی نمیتونم .پدرشوهرمم نمیتونه بره که لااقل با اون برم

خواهر شوهرم تو ماشینشون جا هست ولی فعلا که نگفته باهامون بیا.بعیدم میدونم بگه تازگی بی دلیل قیافه گرفته 

حالا اگه شوهر اون نمی تونست بیاد تو ماشین ما جا هم نبود به زور میچپیدیم و میرفتیم ولی حالا من موندم 

فقط کارشون افتادنی یاد ما میوفتن 

یا بچه اشو میاره، می ذاره خونه ما

یا شوهرم باید ضامن شه وام بردارم و ازاین داستانا .خلاصه که فقط سواستفاده میکنن 

منم عرضه ندارم خودم رانندگی کنم با بچم بریم☹😔☹😔☹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

همه که از اول راننده‌ی ماهر نبودن ، یکم تمرین کنی حرفه‌ای میشی 

به دیگران فکر نکن ، اول به فکر خودت باش! تو امروز بایدخوب باشی ، تا فردا بتونی به خودت یا حتی دیگران کمک کنی :))                                                                              پ.ن : اگه یه روزی دیگه نبودم ، بِدون که یه تیکه از درونِ من توی سریال‌های موردعلاقم جا مونده ..         #مولتی‌فن

برای شما که وارد نیستی رانندگی تو جاده خطرناکه،من خودم چند ساله رانندگی میکنم ولی جاده رو نمیشینم،خواهرشوهرم تو جاده رانندگی میکرد فوت شد،یکی از اقوام هم تو جاده بچه ش رو از دست داد، راننده زن عموی بچه بود

کاربر قدیمی سال ۹۶ هستم.کاربری م دو بار ترکیده😞 یا کاشف الکرب عن وجه الحسین(ع)،اکشف کربی  بحق اخیک الحسین(ع)
2738
چرا عرضه نداری،من که بعد نزدیک بیست سال از گواهی نامه گرفتم پست فرمون نشستم چی بگم ،خوب با شوهرت بای ...

زیاد وقت نمی کنیم بریم تمرین

تاحالا چندبار رفتیم اونم من گند زدم

شوهرم میگه من اگه افسر بودم تا ۵۰ سال دیگم بهت گواهینامه نمیدادم🤣🤣🤣🤣

تازه گواهی نامه گرفتی خطر ناکه 

برو ترمینال با اتوبوس برو

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️دختری از جنس دریا 🌊متولد باران پاییز و برف زمستان🍂🏔️☃️از جنس شیشه و سنگ سرد ❄️گریزان از آفتاب و زمین گرم☀️ عاشق محبت وطبیعت سبز بهار🪴🌾بله!من جمعی از تمام تضادهام❤️الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله اجمعین❤️این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع)است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح_۱ ما تو را پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است)❤️
برای شما که وارد نیستی رانندگی تو جاده خطرناکه،من خودم چند ساله رانندگی میکنم ولی جاده رو نمیشینم،خو ...

نه اصلا بخوامم شوهرم نمی ذاره

ولی از نامردی خواهرشوهرام دل گیرم

یکیش که حتی به من زنگ نزده و زنگ زده به شوهرم دعوت کرده

این یکی هم تعارف نزده که با ما بیا

2706