2733
2734
عنوان

کاش یکم عرضه رانندگی داشتم😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 38 پست
تازه گواهی نامه گرفتی خطر ناکه  برو ترمینال با اتوبوس برو

شما باشی میری؟

خواهر شوهرم که حتی به خودش زحمت نداده به خودم زنگ بزنه و به شوهرم زده

این یکی هم حتی تعارف نزده بگه با ما بیا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
شما باشی میری؟ خواهر شوهرم که حتی به خودش زحمت نداده به خودم زنگ بزنه و به شوهرم زده این یکی هم حت ...

حالا که دعوت کرده بری بهتره

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما (ع) ، انشالله برای آقامون (ع)جُون و قنبر بشیم تمام ما🤲🇮🇷 
نه اصلا بخوامم شوهرم نمی ذاره ولی از نامردی خواهرشوهرام دل گیرم یکیش که حتی به من زنگ نزده و زنگ ز ...

شوهرت چقدر رو داره 

خودت پرروش کردی

هرکاری خواستی بکنی هر چیزی خواستی بگی،خدا رو در نظر بگیر
اصلن چیزی تو جهان واجب تر و بااااااارزش تراز ماشین روندن نییییییییست چرا بلدنیسی

بلدم خب ولی هنوز ترسم نریخته 

بیشورا یهو میپیچن جلو آدم. راهنما هم نمیزنن  

هول میکنم

فعلا نمیتونم تنها برم اتوبان

2706