2737
2734
عنوان

اکسم پیام داد 🙂بیاین ی مین

221 بازدید | 15 پست

از پارسال باهاش دوست بودم ولی دوماه جدی بودیم کلا دو بار بیرون رفتیم شخصیتی که توی دانشگاه برای خودش ساخته خیلیییی محترمه ، بعد یکی ب من پیام داد که این تو رابطس بیا با من و گفته این مزاحممه ، منم وقتی بهش گفتم ، گفت دروغ گفته و از این حرفا ، من تو رابطه نیستم و حرفاش برای اینه که مخت رو بزنه ، و حرف زدیم و من گفتم می‌خوام برم درس بخونم امتحان دارم  مهم نیست دیگه و خداحافظ.

۴/۵ماهه که گذشته از اونروز و دیگه هیچ پیامی بهم بعدش نداد .منم هیچی ، قبل عید پیام دادو عید رو تبریک گفت و از این حرفا  ,منم سرد جوابش رو دادم حالا الان پیام داده که ی بار بهم پیام دادی (همون روزا که آخرین حرف ها رو زدم باهاش )که باید حرف بزنیم و بعد پیامت رو پاک کردی (من اونروزا داشتم دغ میکردم از حرفایی که شنیده بودم و نیاز داشتم باهاش حرف بزنم تا سوزش قلبم کم بشه پیام من رو دیده و جواب نداده منم یک ربع بعد پاک کردم )حالا میگه اون چی بود و بیا همدیگه رو ببینیم و ببخشید قصدم اذیت کردنت نبوده و بیا همدیگه رو ببینیم 

چی بهش بگم ؟دوستش دارم ولی از  دور یعنی این چهار ماه یک دقیقه از ذهنم بیرون نرفته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
یه آدمی که چندبار باهاش پیام بازی کردی اکس یعنی کلی قبلا با طرف دوست باشی قشنگ دوست دخترش باشی

پیام بازی واسه قبل از دو ماه دوستی جدیمون بود 

خب اصلا همین که تو میگی الان چکار کنم ؟

یعنی همه حرفاش دروغه ؟

من نمیدونم دروغه یا ن 

ولی کلا اون رابطه ای ک کات شده اگ برگرده هم رابطه ی سالمی نمیشه، بازن همون اتفاقا میفته 

عسیسم اصطلاحمه عسیسم...)شکست عشقی خوردی بیا با من بحرف مشاور شکست عشقیم من🥺😂💔
من نمیدونم دروغه یا ن  ولی کلا اون رابطه ای ک کات شده اگ برگرده هم رابطه ی سالمی نمیشه، بازن ه ...

احساس میکنم باز تنها شده که اومده سراغم 

تو ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دانشگاه که بود دخترا خودشونو براش میکشتن حالا که فارغ تحصیل شده دیده دگ خبری نیس اومده سراغ من شایدم با دختره کات کرده 

روزایی بود که از رفتارهایی ک باهام داشت قرص می‌خوردم تا از سنگینی غم سکته نکنم ولی نتونستم فراموش کنم 

بنظرم رفته دوراشو زده حالا که کسی نیس یادت افتاده مگه میشه چهارماااه کات کرده حالا اومده میگه چی بود چی شد اصلا محلش نذار البته اینکه میگی دوسش دارم یکم ممکمه وسوسه ات کنه میگی هرروز بش فک کردی اون ولی اینطوری نبوده پس بعدا هم حتما دلتو میشکنه ولش کن

بنظرم رفته دوراشو زده حالا که کسی نیس یادت افتاده مگه میشه چهارماااه کات کرده حالا اومده میگه چی بود ...

اونروزا داشتم پر پر میزدم که فقط یه پیام بهم بده بهم بگه اینطوری که فکر میکردی نیست یا اصلا حالت خوبه زنده ای ؟ تا پیام بهش دادم باید حرف بزنیم که بعد دیده سین نزده بعد که من پاکس کردم بعد ۴ماه میگه چی میخواستی بگی بیا بریم بیرون همو ببینیم بهم بگو 

مرسی نیاز داشتم یکی رک باهام حرف بزنه 

2706