2737
2734
عنوان

کسی هست درد و دل کنیم؟

299 بازدید | 35 پست

خیلی بدبختم خیلی خستم هیچکسو ندارم که به حرفام گوش کنه آنقدر تو خونه تحقیر و توهین شدم که در پر شدم یه ساعت پیش کلی زدم تو سر و صورت خودم که یکم آروم شم کل صورتم کبود شده و ورم کرده چیکار کنم کسی نفهمه زودتر پاک شن 😞😞😞😞😭بی کس و تنهام تو این دنیا هر کی میرسه یه دردی اضافه می‌کنه و میره خستم بخدا خسته خسته خسته

کاش بدبختی ها یه روز سراغم نیان  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همشم بابت یه مرد زورگو و زبون نفهمه ،چرا بعضی از شما مردا انقد بدین چرا آدم رو به مرز جنون میرسونین ؟

چرا زن میگیرین که کلفت خونتون بشه و داغونش کنین

2740

اروم باش میگذره خودتو به بیخیالی بزن ادم که همه مشکلاتو باهم بهش فکرکنه اینطور میشه . خودتو بزن به بیخیالی . من شوهرم بیکارشد همون روزازاعصاب خوردی ماشینشو چپ کرد بچم دوماه دیگه دنیامیاد هزارتومن جیبم نیست خودمو زدم بیخیالی میدونم خدا حلش میکنه

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه

الهی بگردم 

قشنگم واسه چی با خودت اینکارو میکنی فداتشم 

خودزنی چرا اخه 

خودتو کمتر ازار بده و اذیت کن گلم

به خدا توکل کن از صبر و نماز یاری بجوی 

برات از ته قلبم دعا میکنم گرفتاریات یکی پس از دیگری حل شه 

خیلی واست ناراحت شدم امیدوارم حال دلت هرچه سریعتر خوب شه عزیزدلم

😐😐😐چرا اخه 

چون بی کسم چون بدبختم چون گیر یه عوضی افتادم اونم به زور مادر که نون خور اضافه کم کنن ،اونم تا می‌تونه عذابم میده دیوونه شدم بخدا میخواستم برم از بالکن بپرم تموم شده ولی از اینکه اون دنیا هم جایی نداشته باشم میترسم کاش می‌توانستم و تمومش میکردم این زندگی نکبتو

اروم باش میگذره خودتو به بیخیالی بزن ادم که همه مشکلاتو باهم بهش فکرکنه اینطور میشه . خودتو بزن به ب ...

خوشبحالت که حداقل انقد خوش فکری من از چهارده سالگی زن این بداخلاق دیوونه ام دیگه تحمل ندارم خستم بخدا پس کی تموم میشه

خوشبحالت که حداقل انقد خوش فکری من از چهارده سالگی زن این بداخلاق دیوونه ام دیگه تحمل ندارم خستم بخد ...

بیخیالی فقط جوابه . به شغل پیداکن یه پیج اینستا بزن یه کاری کن تو خونه یکم پیشرفت کن شوهرتم فکرنکن اصلا

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه
چون بی کسم چون بدبختم چون گیر یه عوضی افتادم اونم به زور مادر که نون خور اضافه کم کنن ،اونم تا می‌تو ...

اون ک صدالبته جایی نداری اونور اگه اینکارو بکنی ولی بامشکلات باید دست و پنجه نرم کرد قانون زندگی اینه

2706