2737
2739

آبجیم میخواد ساعت چهار زنگ بزنه وقت دکتر سنتی بگیره همیشه رفتو آمد دارع شهرمون بخاطر دکتر اینا 

بعد من اصلا حواسم نبود از طرف دوست شوهرم دعوتیم شامو افطاری

بهش گفتم اگر اومدید بیایید اینجا

بعد یادم افتاد دعوتیم 

دعا کنین دکتر نباشه یا وقت نداشته باشع

شوهرم می‌کشه منو بخاطر این خنگ بازیم

خب زنگ بزن بگو ما مهمونی دعوتیم خواهر کلید خونه رو میذارم بیاین خونه

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب نهایتا اجیت خونتون بمونه شما برید به افطارتون برسید

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2731

خب شمادعوت هستیدبرید

اون خونه باشه چی میشه؟!

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2738

وا خب چقدر با خواهرت رودرواسی داری زنگ بزن بهش بگی خنگ بازی دراوردم  

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

نشستی منتظری بیاد یا نه خب غریبه نیست خواهرت بگو‌دعوتی اون صاحبخونه بنده خدا که دعوات کرده ندا ک دیده چه گناهی داره

یاد من باشد که کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد