2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

والا معلوم نیس

اگه دل به دل راه داشت که خیلی خوب میشد

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤// هرچند که هرگز نرسیدم به وصالت!عمری که حرام تو شد ای عشق حلالت//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....

من ب همسرم میگم دلم به دلت کانال کشیه 

چون چیزی ک تو دلمه یهو میخره میاره

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

نه الکیه

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

اینو نمی‌دونم ولی اینو می‌دونم که اگه از ینفر بدت بیاد بی دلیل یعنی حس منفی داشته باشی اونم از تو بدش میاد

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
2740

من تجربشش کردم 

داشتم ب یکی فکر میکردم ک زنگش بزنم دلم براش تنگ شده

درجا زنگ زده

یا وقتی ب یکی از دوستام ب فکر میفتم پیام بدم درجا پیام میده😂

درود عامون بر یَک یَکتون باد، آنخماعو یهویی ✌️ 
اینو نمی‌دونم ولی اینو می‌دونم که اگه از ینفر بدت بیاد بی دلیل یعنی حس منفی داشته باشی اونم از تو بد ...

اره واقعا منم اینو قبول دارم 

بعضی وقت ها هم نمیدونم چرا از بعضی ها بدم میاد بعد میبینم اونا در واقع چشم دیدنم رو نداشتم که منم این حس رو گرفتم 

بستگی داره 

چشم پنچره دله کسی که حتی نمیدونه وجود خارجی داریم یا نه چجوری میخواد از دل آدم خبر داشته باشه 

ولی اگه با طرفت برخورد داشته باشی و دلت واقعاااا اونو بخواد اون میفهمه و اینکه پاسخ دلش چیه باز هم بستگی داره ولی این داستان دل به دل راه داره واقعا درسته من تجربه کردم 

البته برعکسش هم هست واسه یکی میمیری اما کوچیک ترین توجهی نداره 

کلا کار دل حساب و کتاب نداره

2706