2737
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 820297 بازدید | 41203 پست
قربونت برم خواهر...تو چه خبر نی نی مون خوبه ایشالله کیه زایمانت؟؟

قربونت برم لیلی جون. 

والا من که گفتم از نظر جسمی خودم ، خیلی در به داغونم. فتقم پاره شده. مشکل قلبی پیدا کردم. واریس های شدید. 

اما بازم خدا را شکر . خدا تا این جا آورده خودش بقیه راهم مراقبم هست.

من ۲ ماه دیگه تقریبا زایمان می کنم انشالله .

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
امروز رفتم دکتر سونو گفت رشد بچه تو هفت هفتگی متوقف شده قلبشم کار نمیکنه😭

آخی عزیزم 🥺

خودتو ناراحت نکن عزیزم حتما مصلحت خدا بوده 

انشاالله دو سه ماهی استراحت داشته باش تا بدنت آماده بشه بعد دوباره زیر نظر دکتر اقدام کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز رفتم دکتر سونو گفت رشد بچه تو هفت هفتگی متوقف شده قلبشم کار نمیکنه😭

خدا بهت صبر بده جان دلم😢 خدای مهربون پشت و پناهت. خیلی سخته. ان شاالله خدای مهربون بهت صبر و قدرت بده و جای خالیش با نی نی سالم پر بشه عزیز دلم😘😘❤️

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
✨🧿خدای مهربون را به خاطر هر آنچه که در زندگی دارم، شکر می کنم🧿✨
2731
ای جان قربونش بشم پس پسره خدا حافظش باشه غزالی

عزیز دلمی سلامت باشی😘😘❤️ افرا خانوم خاله چیکار میکنه؟😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قربونت برم لیلی جون.  والا من که گفتم از نظر جسمی خودم ، خیلی در به داغونم. فتقم پاره شده. مشک ...

سلام فائزه جون. ان شاالله خدا بهت سلامتی بده عزیزم.  نی نی جان رو بسلامتی و شادی بدنیا بیاری🤲🏻💖

فائزه جان قبل از پاره شدن فتق سوزش ناف داشتی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
سلام عزیزم  آخی عزیزم 😔 نگفت دلیلش چیه ؟ منم یکشنبه هفته دیگه نوبت دارم

سلام گلم .. نه دکترم گف خیلی پیش میاد و ۲ ماه گفته باید بگذره بعد اقدام کنی بعد لکه بینی ک داشتم رفتم سونو ساک بارداری دفرمه و جنین و قلبش و ندید گف میاد میوفته خودش که منم شروع کردم زعفرون خوردن امروز کلی لخته دفع کردم فک کنم افتاده..تو نگران نباش برای همه ک پیش نمیاد انشالله بارداریه بی خطری و بگذرونی🌹

🖤دخترم🖤
عزیزم متاسفم😔 منم بارداریم پوچ از اب درومد الانم درحال سقط ساک خالی هستم😔💔

وای خیلی ناراحت شدم برات😔خیلی سخته واقعا از ته دلم درکت میکنم منم هنوز باورم نمیشه میشه شاید خدا برام معجزه کنه

2706