2752
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 822536 بازدید | 41380 پست

سلام دوستای گلم خوبین دلم براتون خیلی تنگ شده...خوبین؟خوشین؟سلامتین؟

خدای مهربونم همیشه همراهم بودی همیشه دستمو گرفتی همیشه هوامو داشتی به بودنت ایمان دارم ...😊💚❤️

سلام لیلی جان ممنون .‌‌‌‌‌شماچطوری 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام لیلی جان ممنون .‌‌‌‌‌شماچطوری 

قربونت برم خواهر...تو چه خبر نی نی مون خوبه ایشالله کیه زایمانت؟؟

خدای مهربونم همیشه همراهم بودی همیشه دستمو گرفتی همیشه هوامو داشتی به بودنت ایمان دارم ...😊💚❤️

سلام مامان لیلی قشنگم😘💖 خوبی عزیزم؟ افرا خانوم جانم خوبه؟

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
✨🧿خدای مهربون را به خاطر هر آنچه که در زندگی دارم، شکر می کنم🧿✨
2731
سلام مامان لیلی قشنگم😘💖 خوبی عزیزم؟ افرا خانوم جانم خوبه؟

ممنون غزال جانم دست بوس خاله جونشه... توخوبی عزیزم؟؟؟اوضاع روبه راهه؟نی نی خوبه مامانشو اذیت نمیکنه...؟

[QUOTE=335274842]سلام مامان لیلی قشنگم😘💖 خوبی عزیزم؟ افرا خانوم جانم خوبه؟[/QUOTEسلام غزلی خوبی نینی خوبه😍رفتی برای انومالی؟

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️خدایا شکرت❤️
ممنون غزال جانم دست بوس خاله جونشه... توخوبی عزیزم؟؟؟اوضاع روبه راهه؟نی نی خوبه مامانشو اذیت نمیکنه. ...

سلامت باشه انشاالله💖😘

خداروشکر خوبم. نی نی جان هم پسر خوبیه خیلی خوای مامانشو داره. 😍 تازه حرکتاش رو میفهم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[QUOTE=335274842]سلام مامان لیلی قشنگم😘💖 خوبی عزیزم؟ افرا خانوم جانم خوبه؟[/QUOTEسلام غزلی خوبی نی ...

سلام ب روی ماهت مامان قشنگم😘 بله عزیزم. ۱۴ فروردین رفتم برای آنومالی. الهی هزار مرتبه شکر همه چی خوب بود و نرمال🤲🏻✨ کی باید بری عزیزم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام من از دیروز علائمم کلا قطع شده حتا سینه هامم سبک و بی درد شده خیلی نگرانم نکنه بچم چیزیش شده با ...

سلام عزیزم 

انشالا که مشکلی نیست 

مگه چه علائمی داشتی که قطع شده ؟ نمیشه زودتر بری دکتر ؟

سلام عزیزم  انشالا که مشکلی نیست  مگه چه علائمی داشتی که قطع شده ؟ نمیشه زودتر بری دکتر ...

ععلائم خاصی نداشتم سرگیجه داشتم و یکم مزه دهنم عوض شده بود غذا میخوردم یا گرسنم میشد مزه تلخی میگرفت 

امروز رفتم دکتر سونو گفت رشد بچه تو هفت هفتگی متوقف شده قلبشم کار نمیکنه😭

آخی عزیزم.میدونم ناراحتی ولی بدون یه حکمتی تو کاره.اینو طبق تجربه ام بت میگم هیچ وقت چیزی رو ب زور از خدا نخواه ک اگ بت بده با دردو ناراحتی بت میدش همه چیزو بسپار بخدا انشالله ک بهتریناش نصیبت شه

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲
سلامت باشه انشاالله💖😘 خداروشکر خوبم. نی نی جان هم پسر خوبیه خیلی خوای مامانشو داره. 😍 تازه حرکتا ...

ای جان قربونش بشم پس پسره خدا حافظش باشه غزالی

2706