2737
2739
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 816479 بازدید | 41174 پست
سلام عزیزم مرسی که توضیح دادی و من میخوام آمپول بزنم  استفاده از کیت فایده ای داره؟

سلام گلم.نمیدونم عاطی جان.تاحالا برام پیش نیومده.شما امپول که بزنی میفهمی که نهایتا ۱۲ تا ۳۶ ساعت بعد تخمکت ازاد میشه.بازم اگه دوس داشتی امتحان کن.ببین چند ساعت بعداز زدن امپول کیتت پررنگترمیشه

سلام به به عجب تایپینک باحالی...منم روز ۱۴ ا دونهhcg 5000 زدم و امروز صبح روز ۱۳ بعد امپولم بود ک تست زدم و زیر دو دقیقه یه خط خیلی کمرنگ افتاد الانم ک خشک شده کامل مشخصه...به امید حدا تا فردا باز صبر میکنم ببینم پررنگ میشه...ایشالله منم باردار باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام گلم.نمیدونم عاطی جان.تاحالا برام پیش نیومده.شما امپول که بزنی میفهمی که نهایتا ۱۲ تا ۳۶ ساعت بع ...

البته تو این وضعیت خیلی میترسم برم آمپول بزنم ولی از یه طرفم میترسم تخمک آزاد نشه به خاطر قرص هایی که خوردم کیست بشه 

من از ۳ تا ۷ شبی دوتا کلومیفن خوردن روز ۱۴ یه دونه امپولhcgزدم یعنی ۳ فروردین زدم

..نمیدونم دل خوش کنم یا دل درد هستم و نفخ شدید گلاب به رو همه..تو رو خدا برام دعا کنین پررنگ تر شه

2740
۳ یاله منتظرم..میگی بخاطر امپول نیست؟

ایشالا که مثبته آخه منم دوره پیش روز هفت تا نهم پری روزی دو تا کلومیفن خوردم و روز ۱۴ ،هم آمپول زدم ۹ روز بعد آمپول بی بی منفی شد فهمیدم اثرش رفته بعدشم که دیگه هر چی بی بی زدم منفی شد اصلا حاله ننداخت هیچکدوم

سلام .چرا اینجا خلوته دخترا بیایین دیگه .ازرونق نیفته حیفه.سارا جان خوبی.؟معجزه جان شما چیکار کردی؟. ...

ممنون گلم

منم همينجوري موندم،نه بتا رو چك كردم دوباره نه سونو رفتم 

يمقدار درد كمر و زير دل دارم

اوضاعي هم شده همه جا بسته س

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
سلام به به عجب تایپینک باحالی...منم روز ۱۴ ا دونهhcg 5000 زدم و امروز صبح روز ۱۳ بعد امپولم بود ک تس ...

مباركه خانمي ايشالله فردا پررنگ تر ميشه

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜