2733
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 816479 بازدید | 41174 پست

سلام به همگی من چندروزی نیومدم اینجا مثل اینکه خبرای خوووب بوده مبارکا باشه انشالله که مامانای جدیدمون بسلامتی نی نی هاشون بیان بغلشون

خدایاشکرت که جوابه صبرمو دادی...فندوقمو به خودت سپردم سالم برسونش به دستم
دقیقااا مثل دکتر من به منم کلومفین داده بود بعد گفت دوتا آمپول ۱۳پری بزن سونو هم لازم نیست میگم نک ...

اره دیگه پریودی حساب میشه دیگه من خیلی سرچ کردم تازه بعضی کارشناس ها گفتن همون لک رو روز اول پری حساب کنین ولی چون من بار اولم بود و هیچوقت اینجوری نشده بودم خونریزی رو روز اول در نظر گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من امروز روز14 پریودمه یه روز درمیون تقریبا اقدام داشتم ببینم چی میشه این ماه...این چندروز که همش دارم خبر بارداری از دوستام وفامیلا خودم وشوهرم میشنوم 

خدایاشکرت که جوابه صبرمو دادی...فندوقمو به خودت سپردم سالم برسونش به دستم
2728
اره دیگه پریودی حساب میشه دیگه من خیلی سرچ کردم تازه بعضی کارشناس ها گفتن همون لک رو روز اول پری حسا ...

والا منم هرچی سرچ کردم و ازیه ماما هم پرسیدم گفت لک بینی جز پریود حساب نمیشه هروقت خون جاری اومد پریودیه..نمیدونم والا

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰
سلام ببخشید چه جوریه این کیت تخمک گذاری؟

سلام عزیزم.کیت تخمک گذاری از دارو خانه بگیر.۵ تا نوار تست داخلش هست.توی دستورش نوشته چطور استفاده بشه.بستگی به طول پریودت داره مثلا ۲۸ روزه.اگه باشی فک کنم از روز ۱۱ پری بین ساعت ۱۰ صبح تا ۳ عصر تقریبی میگما.ادرار رو داخل لیوان یکبار مصرف بریز.نوارو تا خط خودش که مشخص کرده.بزار داخل ادرار.دوخط میفته منتها خط دوم اول کمرنگه بعد که به روز تخمک گذاری نزدیک میشی اون خط پررنگتر میشه تا ۵ روز پشت سرهم میزاری.هرزمان خطش پررنگتر از بقیه روزا بود تقریبا همرنگ اون خط اصلی شد.ینی ۱۲ تا ۳۶ ساعت بعدش تخمک گذاری داری.و اگه دوبسته بخری بخای دقیقتر پیگیر باشی مرتب که چک کنی متوجه میشی که روزای بعداز تخمک گذاریت خیلی کمرنگ میشن.حالا درهمین حد میدونستم نمیدونم کامل گفتم یانه.بقیه دوستان اگه نکته ای هست لطف میکنن بیان بگن استفاده کنیم

2740
سلام ببخشید چه جوریه این کیت تخمک گذاری؟

سلام عزیزم مثل بی بی چک نواری بعد از پاک شدن میزاری هروقت دو خط شد تخمک گذاری هست کامل پشتش توصیح داده اصلا از روی ترشح تخمک گذاریتون حدس نزنید. 

😍خدایا یک دنیا ممنون بابت دختر نازی که بهم دادی😍

من یه سال اقدامم 

۶ ماه لتروزول و هاش سی جی زدم 

ولی این ماه ول کردم دارو امپولو

ان شاالله دعا کنید اگه صلاح هست باردار بشم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
سلام عزیزم.کیت تخمک گذاری از دارو خانه بگیر.۵ تا نوار تست داخلش هست.توی دستورش نوشته چطور استفاده بش ...

سلام عزیزم مرسی که توضیح دادی و من میخوام آمپول بزنم  استفاده از کیت فایده ای داره؟

من یه سال اقدامم  ۶ ماه لتروزول و هاش سی جی زدم  ولی این ماه ول کردم دارو امپولو ان شاا ...

ان شاالله که بزودی خدا حاجت دلتو بده عزیزم.خودت مشکل داشتی که دارو استفاده کردی؟

شوهرت وضعیتش چطوره؟آزمایش اسپرم داده؟