2733
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 816483 بازدید | 41174 پست
سلام خوبین؟ میگم بچها شما تخمک که آزاد میشه میفهمین؟

عاطی جون سلام خوبی.چه خبر درحال اقدامی؟

من چند باری که دارو خوردم و امپول زدم دردشو احساس میکردم.ولی در ماههای عادی متوجه نمیشدم.حتی ترشحات انچنانی هم نداشتم.ولی مثلا ۵ ماه هیچ علامتی احساس نکردم.اینماه روز ۱۱ پری احساس درد پهلو و زیر شکم کردم و تا فرداش تموم شد.حالا نمیدونم درد تخمک بود یا عفونت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی مامانای خوشکل حال و اینده.تا روز چند پری نزدیکی کنیم؟امروز ۱۸ هستم.تو روخدا ج بدید.مثلا اگه روز ۱۵ نطفه بسته شده باشه.و ما تا ۲۲ نزدیکی کنیم اسیبی بهش نمیرسه؟مانع لانه گزینیش نمیشه؟

😂😄حالا بهم نخندینا.بگو ازکجا میفهمی اصلا تخمکی داشتی که نطفه ای بسته بشه ؟اخه سونو که نکردم.بازم ادمی بامید زنده اس خب .😁😂

2731
سلام  منم دوره قبلی اولین باری بود که امپول میزدم و پریودم دقیقا همنیطور بود اول خیلی کم لک بود ...

سلام عزیزم بعد قطع شدنش دیگه پریود نشدی؟؟

اون ماه فولیکول داشتی؟؟ 

بعد ماه بعدش منظم شد؟

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰
2738
راستی مامانای خوشکل حال و اینده.تا روز چند پری نزدیکی کنیم؟امروز ۱۸ هستم.تو روخدا ج بدید.مثلا اگه رو ...

سلام عزیزم از کیت تخمک گذاری استفاده کن هر وقت دوتا خط شد نزدیکی کن

😍خدایا یک دنیا ممنون بابت دختر نازی که بهم دادی😍
عاطی جون سلام خوبی.چه خبر درحال اقدامی؟ من چند باری که دارو خوردم و امپول زدم دردشو احساس میکردم.ول ...

سلام ماجده جون چه طوری عزیزم؟

اره اقدام میکنم ولی اصلا امیدی ندارم دیگه

من سری پیش که قرص میخوردم کل دوره سیکل زیر دلم و پهلوهام خیلی درد داشت هر روز

ولی این دوره هیچیم نشد فقط گر گرفتگی دارم

سلام عزیزم بعد قطع شدنش دیگه پریود نشدی؟؟ اون ماه فولیکول داشتی؟؟  بعد ماه بعدش منظم شد؟

نه دیگه هنوز پریود نشدم تازه روز دهم سیکلمه

واقعیتش من دکترم اصن بهم نگفت بیا سونو فولیکول فقط

گفت صبح روز چهاردهم برو آمپول بزن

سلام ماجده جون چه طوری عزیزم؟ اره اقدام میکنم ولی اصلا امیدی ندارم دیگه من سری پیش که قرص میخوردم ...

سلام عاطی جان خوبم عزیزم.شما چطوری؟توکل بخدا شاید ایندفعه که فک میکنی نشه.خدا کنه و نی نی بیاد تو دلت

نه دیگه هنوز پریود نشدم تازه روز دهم سیکلمه واقعیتش من دکترم اصن بهم نگفت بیا سونو فولیکول فقط گفت ...

دقیقااا مثل دکتر من

به منم کلومفین داده بود بعد گفت دوتا آمپول ۱۳پری بزن سونو هم لازم نیست

میگم نکنه فولیکول خوب نداشتیم و این امپول رو زدیم اینطوری شدیم؟؟

الان روز ۱۰ سیکلتی یعنی اون لکه بینی و خونریزی سبک رو پریود حساب کردی؟؟ من واسه این ماهمم قرص و آمپول داشتم که باید از ۵پری میخوردم ولی من اونو پری حساب نکردم و نخوردم🙁

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰