2733
2739
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 820279 بازدید | 41203 پست
سلام عزیزم نگران نباش انشالله بازم باردار میشی چون مدت طولانی جلوگیری کردی بدنت ضعیف شده و این طبیعی ...

ممنونم ازت دوستم... دعا کن خیلی...بیقرار تر شدم خیلی‌...تمام چکاپا ازمایشات تا عکس رنگی همه انجام‌....من ای یو ا هم حتی کردم تابستون‌.‌یکبارم تمام ازمایشات اونجا تکرار کردم.‌‌..این رو خدا رو تو اوج ناوامیدی دقیقن ازرهمه جا دل بریده بودم خودش معجزه کرد و داد و خودش هم نمیدونم چیشد گرفت لایقم ندونست💔

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
قربونت عزیزم انشالله ک خدا یه بچه صحیح و سالم و نازنازی نصیبت کنه .دوسدارم برادخترم همبازی بیارم ولی ...

فداتشم خواهري انشالله❤️😍

آخي عزيزم حق داري🥺

بيرون نميبريش؟؟ مثلا خانه بازي يا براش كارتون بزاري؟؟

پاركي جايي ؟ گناه دارن بچه ها هم همش تو خونه باشن اذيت ميشن😟راست ميگي.

انشالله هرموقع صلاح دونستي خدا بهت بده گلم😍

نشد چون خدا نخواست...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترم نه سالشه یه سری ها میشناسن منو اینجا شاید.....بی بی چک مثبت شد بتام مثبت شد گفت خدایا ممنون که ...

عزيزم حق داري

ولي بنظرم هرچي سقط تو هفته هاي كمتر باشه دردش خيلي كمتره و بازم خدارو شكر نطفه اي ك ضعيفه همون اول سقط بشه😞

خودت و همسرت رو حسااااابي تقويت كن مولتي ويتامين و اين چيزا ك انشالله دامنت سبز بشه و اين سري نيني بچسبه به دلت❤️

نشد چون خدا نخواست...💔
2731
فداتشم خواهري انشالله❤️😍 آخي عزيزم حق داري🥺 بيرون نميبريش؟؟ مثلا خانه بازي يا براش كارتون بزاري؟ ...

قربونت عزیزم.انشالله یه شیطونشم نصیب خودت شه یاد این روزای من بیفتی وبخندی😉والا چی بگم از شانس دخترمن جفت مادربزرگاش بی حوصله ان میبرمش خونه هاشون یکم ب وسایل خونه دست میزنه همش غر میزنن منم ناراحت میشم باش بد رفتاری میکنن پارکم میبرمش قربونش بشم میگه باید بذاری خودم تنها از سر سره برم بالا بلدم نیست می ترسم بیفته بدتر گریه اش می گیره برا همین کمتر میرم بیرون تو خونم از بس تنهاس همش می چسبه ب خودم

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲
ممنونم ازت دوستم... دعا کن خیلی...بیقرار تر شدم خیلی‌...تمام چکاپا ازمایشات تا عکس رنگی همه انجام‌.. ...

انشالله ب لطف خدا تو و بقیه دوستان منتظر مادر می شید 

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲
قربونت عزیزم.انشالله یه شیطونشم نصیب خودت شه یاد این روزای من بیفتی وبخندی😉والا چی بگم از شانس دختر ...

قربونت برم انشالله❤️🥰

اخي عزيزدلم گناه داره چه حيفف🥺

قبلش هي ميگن بچه بيار بچه بيار ولي وقتي بياري بد يه مدت حوصله ندارن...

اره خب راست ميگي ولي تو خونه هم سعي كن سرگرمش كني

كارتوناي آموزشي 

يا باهم بازي كنين باز بهتره اينطوري❤️ 

شير خودت رو ميخوره؟؟

نشد چون خدا نخواست...💔
ایشالله که تنش همیشه سالم وسلامت باشه...خوبه ماشالله ...افرای من توچهل روزگیش ۴۷۰۰بود 

سلام خوبی  افرا بزرگ شده من گذر واژم فراموش کرده بودم دلم براتون تنگ شده بود 

خدایا شکرت به خاطر وجود دخترم که بعد سه سال بهم دادی ایشالله به خوبی خوشی بزرگ بشه درکنارم‌وخوشبختی دخترم ببینم خدایا شکرت 
2738
سلام عزیزم ای بابا منم همین چندروز پیش ..خدایا ..چی بگیم...فقط کاش به زودی باردار شیم جاش پر بشه.... ...

ان شاءالله خدا مراد دل هممون رو بده🤲آره عزیزم خیلی سخته😔سخت این که این همه امیدوار بشی یهو امیدت نا امید بشه😥خدا خودش هرچه زودتر به بچه هامون آبجی و داداشی بده

قربونت برم انشالله❤️🥰 اخي عزيزدلم گناه داره چه حيفف🥺 قبلش هي ميگن بچه بيار بچه بيار ولي وقتي بيا ...

آره

بچه ها من این ماه فقط یدونه فولی ۱۷ داشتم روز۱۲ سیکل دکترم گفت که تا ۱۴ صبر کنم بعد اچ سی جی بزنم 

اچ سی جی زدم امروز هفت روز از تزریق امپول گذشته هیچ علایمی نداشتم 

امروز   تست گذاشتم مثبت بود

یعنی منفیه؟ و اون مثبت کاذبه؟

کسی بوده با اچ سی جی هیچ علایمی نداشته باشه 

من ناه قبل بعد تزریق اچ سی جی  تمام علایمارو داشتم و فک میکردم حاملم که نبودم به تظر شما این ماه هم منفیه؟