2737
2739
عنوان

عروسی بگیرم یا نگیرم؟

149 بازدید | 13 پست

دوستان،داستان اینه که من و نامزدم تصمیم گرفتیم چون ۱۷ شهریور روز تولد جفتمونه،تاریخ عروسیمون هم اون موقع باشه ولی خب یه مشکلی هست،

خاله ی مامانم که مادربزرگ نامزدم هم میشه توی ایام عید فوت شد،

الانم من و نامزدم تو دو راهی موندیم که برگذار کنیم عروسی رو یا تغییر بدیم تاریخشو..

حالا نظرتون چیه؟از نظرتون بد نیست اگه مراسم بگیریم؟

بستكي به رسومات داره

از بزرگترها سوال كنيد.

مثلا در خانواده ما شخص پير باشه ميگيرن بعد ٤٠

جوان باشه سال

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

چن وقته نامزدی 

این کاربری دست سه تا  دوسته نازی ، نفسی  و زهرا بانو ،،،،،،،،،،هربژی کورد 😍🥰💚شمایی ک امضامو میخونی میشه میشه ی "الله اکبر " بگی ب نیت خوشبختیم 🙏🌱🌹خداجونم شکرت ب خاطر همه چی 🙏❤ راضیم ب رضای تو یا الله ❤
2740
تقریبا ۲ سال

ب نظرم دیگ عقب نندازین یا با جشن بی جشن با امید خدا برین سر خونه زندگیتون 

این کاربری دست سه تا  دوسته نازی ، نفسی  و زهرا بانو ،،،،،،،،،،هربژی کورد 😍🥰💚شمایی ک امضامو میخونی میشه میشه ی "الله اکبر " بگی ب نیت خوشبختیم 🙏🌱🌹خداجونم شکرت ب خاطر همه چی 🙏❤ راضیم ب رضای تو یا الله ❤