2737
2734

به نظر شما باهاش چی درست میشه انجام داد ؟به درد میخوره اصلا باورتون میشه اصلا نمیدونم باهاش چیکار کنم ولی خریدم 🤭😂

عزیزی که امضامومیخونی میشه برای سلامتی و عاقبت بخیر شدن خودم و بچه‌هام و همسرم صلوات بفرستید ممنون میشم..منم برای شما صلوات میفرستم❤️❤️❤️❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیراشمی درست کن با مواد لازانیا 

خمیر هزارلابگیر دایره برش بزن بعد وسطشو نوتلا و شکلات بذار قالب گیری کن بذار تو فر 

میتونی نون تستو برش بزنی بعد وسطش مواد بذاری قالب بزنی

خ کاربردیه در کل 

2731
پیراشمی درست کن با مواد لازانیا  خمیر هزارلابگیر دایره برش بزن بعد وسطشو نوتلا و شکلات بذار قا ...

واقعا ؟شما استفاده میکنید ؟

عزیزی که امضامومیخونی میشه برای سلامتی و عاقبت بخیر شدن خودم و بچه‌هام و همسرم صلوات بفرستید ممنون میشم..منم برای شما صلوات میفرستم❤️❤️❤️❤️❤️
خمیر رو دایره میکنی میذاری توش وسطش رو پر میکنی بعد میبندی

مرسی عزیزم فقط چی بذارم داخلش ؟

خمیر شیرینی ای که میخای درست کنی رو روش پخت میکنی بعد مغزیجات دلخاهت رو می زاری روش بعد میبندیش  ...

میشه یه کوچولو توضیح بدید عزیزم ؟

2740
خیر اما تو اینستا و یوتوب خیلی از کاربرداشو دیدم  میخوام بخرم

مرسی عزیزم ♥️

میشه یه کوچولو توضیح بدید عزیزم ؟

ببین مثلا همین پیراشکی ای که مثال زد

خمیر رو دایره ای شکل در بیار بزار روی این 

بعد داخلش هرچی میخای بریز شکلات کوالا مغزیجات یا هرچی

بعدم ببندش

ببین مثلا همین پیراشکی ای که مثال زد خمیر رو دایره ای شکل در بیار بزار روی این  بعد داخلش هرچ ...

ممنون عزیزم ♥️

مرسی عزیزم فقط چی بذارم داخلش ؟

اگه غذا باشه مثل مایه ماکارونی ولی سفتش 

همون ترکیبات 

مثل قارچ گوشت پیاز داغ رب

میتونه سبزیجات باشه مثل نخود فرنگی ذرت هویج کلم بروکلی اسفناج پخته

مثل مایه پنه.:مرغ و سیر جعفری کره  آرد و شیر و خامه 

البته سفتش 

یا مواد شیرینی مثل مغزیجات و شهد

بعدا یادم باشه دفترم رونگاه کنم ببینم ترکیب پیراشکی چی دارم

اگه غذا باشه مثل مایه ماکارونی ولی سفتش  همون ترکیبات  مثل قارچ گوشت پیاز داغ رب میتونه ...

مرسی عزیزم ♥️