2733
2734
عنوان

بنظرتون فازش چیه😐رلم

199 بازدید | 16 پست

با یکی دوس شدم چند روزه خیلی باهم اوکیم ولی من کلا نمیخام رل بزنم خیلی اصرار کرد حالا باهاش هستم 

الان میگه آدرس بده چن ماه دیگ میام خاستگاری و همش در مورد مامانش و چنتا بچه میاریم صحبت میکنه حالا جدا از اینکه من اصن نمیخام ازدواج کنم و اصن موقش نبست 

ولی یه جای کار میلنگه چن روز قبل‌تر این موضوع  با اک دختر رفتم پیویش سلام دادم و اینا نزدیک بود پا بده 😐چقد چندش ولی واسه ازدواج هم خیلی جدیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم دلم عشق میخواد چرا قسمتم نمیشه این قلب وامونده

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
2740
از اینا پرههههههه بخدا چند نفر دوربرم بودن میگفتن نمیدونم بچه دار شیم میام میگیرمت و نمیدونم اسم بچم ...

اوکی بلاکش میکنم ولی حتی شمارمو داد مامانش😐واسه اشنایی

2706