2752
2734

سلام خانوما به نظرتون اول چه غذایی بدم

به خاطر رفلاکسش خیلی اذیتم می‌کنه می‌خوام زودتر غذا رو شروع کنم که خودشم راحت بشه بچم اصلاً خواب نداره فقط یا بیداره تو بغلم یا گریه می‌کنه

رفلاکس پنهان داره

" به چهره آدما خوب نگاه کنید، اونی که خیلی درد کشیده، خنده هاشم خیلی قشنگه"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زود نیست؟ 

خیلی شنیدم بیشتر خانوما زودتر شروع کردن غذارو نمیدونم حالا وایسم تا چهارماهش پرشه  یا الان شروع کنم

بذار ۴ماه کامل بشه با فرنی شروع کن

پسر منم ریفلاکس داشت دکترش پایان ۴ماهگی براش غذا شروع کرد ک معدش جامد بشه بالا نیاره

هفته اول فرنی از روزی ی ق مربا خوری شروع شد فرداش شد دو وعده دو ق همینجوری اصافه شد

هفته دوم حریره بادوم اضافه شد

هفته سوم شیربرنج هفته چهارم سوپم اضافه شد

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️

وقتی با شیر رفلاکس دارع بع نظرت معده حساسش میتونه غذا رودهضم کنه😦

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

بنظرم تا وقتی رفلاکس داره هیچ غذایی کمکی بهش نده بذتر اذیت میشه این رو میگم چون دختر منم رفلاکس پنهان داشت الا شش ماهه هستش تا چهارماه و نیم رفلاکسش خداروشکر خوب شد صبور باش مامان قهرمان

من بهترینم🥰
خیلی زوده منم شرایط تو رو داشتم واکسن چهارماهگی رو که زدم بهش لعاب برنج دادم 

لعاب برنج چطوره؟

پس ینی وایسم تا ۴ پرشه اره

بچه یکی از دوستام خیلی شدید بود رفلاکسش دکتر بهش گفته بود از ۴ ماهگی غذاشو شروع کنه فرنی خییلی شل آرد برنجشم خیییلی خوب بپزه که میگفت مشکلش حل شد

اما شما حتما حتما از دکتر بپرس و اجازه بگیر که خدا نکرده بچه اذیت نشه من فقط تجربه دوستمو گفتم

یا خدا 

عزیزم کودک آزاری فقط ازار جسمی و روحی و کتک زدن نیستا 

همین کار شما که تو ۳ماهگی میخوایی غذا بدی یک نوع کودک آزاریه 

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.
2706