2737
2734
عنوان

یا مهدی ادرکنا🫀

205 بازدید | 44 پست

السَّلامُ علیڪَ یا بقیَّةَ اللهِ یا اباصالحَ المَهدي یا خلیفةَالرَّحمن و یا شریڪَ القران  ایُّها الاِمامَ الاِنسُ و الجّانّ سیِّدے و مَولاے الاَمان الاَمان💌💐

سلام عزیزای دلم🤍 روزتون بخیر و شادی 

الهی که حال دلتون خوب باشه و نماز و روزهاتون قبول درگاه خداوند

ببخشید با یک روز تاخیر اومدم مادرم قلبش ناراحته 💔دیروز حالش بد شد بخاطر همین از نظر روحی حوصله هیچ کاری نداشتم لطفا براش دعا کنید 🥹

به امید خدا شروع میکنیم  توسل به امام زمان رو  

ختم هامون رو هدیه میکنیم به امام زمان و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا سلام الله علیها💌🫀

دوستانی که در تاپیک تگ نشدن 

اگر خواستین بگین تو تاپیکای ختم ذکر و صلوات و قران هدیه به امام زمان صداتون کنم.

یک حمد برای شفای مادرم میخونی  

ختمای این هفتمون 👇چندتا برمیدارید؟

ذکر یامهدی ادرکنی

ذکر صلوات

زیارت آل یاسین

سوره توحید

در ختم سوره مائده شرکت میکنم 👇

👈لطفا به ترتیب شماره انتخاب و اعلام کنید.ممنون

🌹بسم الله الرّحمن الرّحیم🌹

1- از آیه  1  تا آیه 30

2-از آیه 31 تا آیه 51

3-از آیه 52 تا آیه 73

4-از آیه 74 تا آیه 95

5-از آیه 96 تا آیه 130

6-از آیه 131 تا آیه 149

7-از آیه 150 تا آیه 163

8-از آیه 164 تا آخر

به نیابت از شهدا و اموات هدیه به صاحب الزمان و خانم فاطمه زهرا🤲💚💚

یک حمد برای شفای مادرم میخونی  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

عزیزه دل خدا ان شالله ب مادرتون سلامتی بدن و طول عمر با عزت .من ۴۰۰ تا صلوات بر میدارم اگه زحمتی نیست منم تگ کنین 

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2706