2737
2734
عنوان

جریان دوستم رو بیاید بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 60 پست
بهش بگو بالاخره یه روزی ممکنه لو بره...از آبروش بترسه... اگرم میخواد این کار رو انجام بده اول طلاق ...

من بهش گفتم اومدی از شوهری ک تورو دوست داره جدابشی چه تضمینی میدی ک اون پسره بیاد با تووازدواج کنه یاداصلا هیچ وقت نخواد ازدواج کنه اونوقت ضرر رو تو کردی

دیگه میخواسته بیشتر از این وابستگی پیش نیاد...

پیامهای پسره رو بهم نشون داد بهش میگفت عشقممممم فدااااتشمممم دوستم گفت در موردم فکر بد نکن ک خدا نکرده دارم خیانت میکنم پسره نوشته بود نه عزیزززم این حرفا چیه دوستم گفت باشه هر از گاهی باشه ولی نیای جواب تلفنم  ندی یا بگی من ازدواج کردم پسره نوشته بود نه عزیززم خیالت راحت باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرت پسره کار خوبی کرده ؟؟ اگه در حد سلام فقط بودن و کسی نمیفهمید چی ؟ خودش ک میگفت کار من خیانت نی ...

اره عزیزم کار پسره واقعا درست بوده.بنظرم خدا به دوستت نگاه کرده و خواسته نجاتش بده.

عزیزم به دوستت بگو وقتی چیزی از همسرت پنهان کنی یعنی خیانت...و اینکه بهش بگو پیامای عادی تهش به خیانت منجر میشه...

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2731
من بهش گفتم اومدی از شوهری ک تورو دوست داره جدابشی چه تضمینی میدی ک اون پسره بیاد با تووازدواج کنه ی ...

اره دقیقا

اون پسره دوستت رو فقط برای هوس میخواد

بگو فقط دودستی بچسب به شوهرت

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
پیامهای پسره رو بهم نشون داد بهش میگفت عشقممممم فدااااتشمممم دوستم گفت در موردم فکر بد نکن ک خدا نکر ...

وااای همین اسمش خیانته دیگه...دوستتم داشته لذت میبرده از حرفای پسره

واقعا خدا دوستت رو نجات داده همون اول کار

این پیاما تهش میشد رسوایی برای هم پسره هم دوستت

دیگه چبدیگم‌؟

بهش بگو:

عزیزم این پسرا دخترا و زنای متاهل رو برای هوس میخوان...اصلا اسم احساس اون به تو عشق نیست...اونم پیام داده بعدش دیده ممکنه آبروریزی بشه کلا بیخیال شده و بلاک کرده که اتفاقا کار خوبی در حق تو کرده.فکر کردی این پیاما در همین حد میمونه؟!هر روز بدتر و بدتر میشه و کارت به خیانت میکشه...اون موقع آبروتون میره و برای تو بدتر میشه...اون راحت میتونه بگه من مجرد بودم ولی تو متاهلی و وظیفت تعهد هست...آبرو مثل آب ریخته شده هست که نمیشه جمعش کرد.خدا بهت همون اول کار نگاه کرده و کمکت کرده که از این رسوایی نجات پیدا کنی...

فقط بچسب به شوهرت که از همه بهتر برای تو همون همسرته

اره عزیزم کار پسره واقعا درست بوده.بنظرم خدا به دوستت نگاه کرده و خواسته نجاتش بده. عزیزم به دوستت ...

قرار حضوری اصلا نذاشتن و این پیامها فقط در حد سه روز اتفاق افتاده من میگم پسره دیده ک دوستت واقعا وابسته اش شده اینکاررو کرده تازه دوستم بهش میگفت من عاشقتم چیکار کنم پسره گفته بود هیچی بچسب ب زندگیت زندگیتو بساز و مدیریت کن تو خوشبخت بشی مم خوشحال میشم ..این فقط مبگه حتما منو دوست نداشته ک بلاکم کرده وگرنه میتونست با منطق حرف بزنه

2740
وااای همین اسمش خیانته دیگه...دوستتم داشته لذت میبرده از حرفای پسره واقعا خدا دوستت رو نجات داده هم ...

دیگه رفته بود تو اوج دوران مجردی  میگفت تقصیر دلم هست دست خودم نبست عشق اولم بوده بعد همسر اومد تو زندگیم 

قرار حضوری اصلا نذاشتن و این پیامها فقط در حد سه روز اتفاق افتاده من میگم پسره دیده ک دوستت واقعا وا ...

قطعا دوستش نداره

فقط برای هوس میخواسته

دیگه دوستت که ماشالا رسما بهش گفته دوستش داره...به دوستت بگو خیانت که شاخ و دم نداره...همین خیانت عاطفیه...

به دوستت بگو اگه این پیاما ادامه پیدا میکرد کار به ملاقات حضوری و جاهای باریکتر کشیده میشد...

بهش بگو این براش بشه درس عبرت که دیگه با مرد غریبه چت نکنه

دیگه رفته بود تو اوج دوران مجردی  میگفت تقصیر دلم هست دست خودم نبست عشق اولم بوده بعد همسر اومد ...

وای خدایا

نصیحتش کن اسی

چیزایی که گفتم بهش بگو

باید مدام بهش یاداوری کنی که این عشق نیست و یه هوس و احساس زودگذر و کثیفه...

قطعا دوستش نداره فقط برای هوس میخواسته دیگه دوستت که ماشالا رسما بهش گفته دوستش داره...به دوستت بگ ...

چی بگم حالت افسرده پیدا کرده حوصله اصلا نداره.بهش گفتم وقتت رو پر کن ک بهش فکر نکنی ...الان میگه شاید چند ماه دیگه بیام با شماره دیگه بهش زنگ بزنم ک بفهمم چرا بلاکم کرده لااقل خدافظی میکرد نه بلاک .....راستی اون پسره علت جدا شدنش با همسرش این بود ک زنش فیلم ترکی بود با اینو اون میپرید خیانت کرد زنش بهش 

چی بگم حالت افسرده پیدا کرده حوصله اصلا نداره.بهش گفتم وقتت رو پر کن ک بهش فکر نکنی ...الان میگه شای ...

دوستت چقد سادس. این کارا چیه اخه گیرم اصلا طلاق گرفت رفت بااون ازدواج کرد با پسرش چجوری راه میاد

زندگی همین دوست دارمو فدات شم نیس بخدا فردا روز که رفتن زیر یه سقف بعد یه ماه براهم دیگه عادی میشن اونموقه چشش باز میشه میبینه چه اشتباهی کرده.

اینایی که گفتم بهترین حالت ماجراست، هیچوقت ماه پشت ابر نمیمونه بلخره شوهرش متوجه خیانت های این خانم میشه اونموقه دیگه فرصت جبران نیس

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼
دوستت چقد سادس. این کارا چیه اخه گیرم اصلا طلاق گرفت رفت بااون ازدواج کرد با پسرش چجوری راه میاد زن ...

پسرش پیش مادرش هست هر از گاهی ب پدرش سر میزنه ....چی بگممم اون نظرش اینه ک بعد مدتها پیداش کردم باهم طی کردیم ک در حد احوالپرسی باشه ولی بلاک کرده رفته ...یهو گذاشت رفت این ناراحته

پسرش پیش مادرش هست هر از گاهی ب پدرش سر میزنه ....چی بگممم اون نظرش اینه ک بعد مدتها پیداش کردم باهم ...

همون احوالپرسی های کوچیک به جاهای بدتر میکشه نهایتش یه دعوای ناموسی خون و خونریزی راه میوفته

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼
2706