2752
2734
عنوان

جریان دوستم رو بیاید بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 60 پست
پسره سرش خورده به سنگ و فهمیده ارتباط با زن متاهل از بن و ریشه اشتباهه تازه عاقل شده پسره

خودش الان مطلقه ست اون موقع دوستم مجرد بود بعد رفتن پسره دوستم ارواج نیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودش الان مطلقه ست اون موقع دوستم مجرد بود بعد رفتن پسره دوستم ارواج نیکنه

خب همین دیگه.

پسره اول پیام داده بیا عین دوست معمولی هر از چندگاهی سلام و ... داشته باشیم

ولی همونم پشیمون شده دیگه...

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
ااشتباه کرده چون اون زندگی زندگی بشو نیست...  فقط چطثر هشت سال دووم آورده در تعجبم

خودش دختر خوبیه شوهرشم خیلی دوستم رو دوست داره باتمام بدی هایی ک خانواده شوهرش مبکنن

2731
خب همین دیگه. پسره اول پیام داده بیا عین دوست معمولی هر از چندگاهی سلام و ... داشته باشیم ولی همون ...

همش میگه چرا بهم توضیح نداده بجای اینکه بیاد بلاک کنه مبگه بلاک کار بچه هاست .میگه ممکنه بعدا منو از بلاک برداره؟؟

همش میگه چرا بهم توضیح نداده بجای اینکه بیاد بلاک کنه مبگه بلاک کار بچه هاست .میگه ممکنه بعدا منو از ...

والا اگه آدم بی عقل و مودی باشه ممکنه از بلاک در بیاره.

به دوستت بگو دعا کن از بلاک در نیاره که زندگیت تباه میشه...

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
خب همین دیگه. پسره اول پیام داده بیا عین دوست معمولی هر از چندگاهی سلام و ... داشته باشیم ولی همون ...

حتی اومد با یه خط تلفن خونه شون ب پسره زنگ زده پسره گفت اشتباه گرافتین و شما ...آینم حرص گرفته

والا اگه آدم بی عقل و مودی باشه ممکنه از بلاک در بیاره. به دوستت بگو دعا کن از بلاک در نیاره که زند ...

با شوخی دوستم بهش گفته بود ممکنه ی اتفاقی بیوفته من شرایطم شد باهات ازدواج کنم پسره گفت بخاطر من زندگیتو خراب نکن ارزوی من شادی و توشبختی توهست

حتی اومد با یه خط تلفن خونه شون ب پسره زنگ زده پسره گفت اشتباه گرافتین و شما ...آینم حرص گرفته

وای به دوستت بگو داری چیکار میکنی؟!

تو که متاهلی اخه با مرد غریبه چیکار داری؟!

بگو اون پسره سرش به سنگ خورده فهمیده ارتباط با زن متاهل اشتباهه(حتی در حد پیام معمولی.این پیامای معمولی هم تهی منجر به چیزای بدتر میشه...) غیر از این مطمئنا ترسیده که بعدا مشکل بشه و همسر اون خانم بفهمه(که قطعا میفهمه اگه پیاما ادامه دار بشه)

اونم اینو ناراحته ک چرا یهو گذاشت رفت اگه میخواست بره از من خداحافظی میکردو میگفت نه اینکه شب بخوابه صبح بیدار شده بلاک کنه

وای به دوستت بگو داری چیکار میکنی؟! تو که متاهلی اخه با مرد غریبه چیکار داری؟! بگو اون پسره سرش به ...

میگفت پیامهارو پاک میکنم اسمش رو خانم میذارم ک تو گوشیم نفهمه

با شوخی دوستم بهش گفته بود ممکنه ی اتفاقی بیوفته من شرایطم شد باهات ازدواج کنم پسره گفت بخاطر من زند ...

همین دیگه

پسره دیده اوضاع خیلی خیته.

پسره که دوستت رو برای عشق نمیخواد.میخواد فقط بازیچش باشه...ولی دیده دوستت حتی حاضره بخاطرش جدا شه اینم سریع فرار کرده

اونم اینو ناراحته ک چرا یهو گذاشت رفت اگه میخواست بره از من خداحافظی میکردو میگفت نه اینکه شب بخوابه ...

دیگه میخواسته بیشتر از این وابستگی پیش نیاد...

میگفت پیامهارو پاک میکنم اسمش رو خانم میذارم ک تو گوشیم نفهمه

بهش بگو بالاخره یه روزی ممکنه لو بره...از آبروش بترسه...

اگرم میخواد این کار رو انجام بده اول طلاق بگیره بعد.چون این رسما خیانته...

همین دیگه پسره دیده اوضاع خیلی خیته. پسره که دوستت رو برای عشق نمیخواد.میخواد فقط بازیچش باشه...ول ...

بنظرت پسره کار خوبی کرده ؟؟ اگه در حد سلام فقط بودن و کسی نمیفهمید چی ؟ خودش ک میگفت کار من خیانت نیست چون رابطه ای ندارم .

2706