2733
2739

سلام دوستان شبتون بخیر.چون خیلیاتون نگران حال دخترم بودین و میپرسیدین خواستم تاپیک بزنم بگم براتون. خداروشکر تعرضی نبوده بچمو بردیم دکتر تایید کرد. شوک ضربه و داد و فریاد سرش بوده. پیش روان شناس کودک می بریمش حالش بهتر داره میشه خداروشکر ولی هنوز گاهی با صداهای بلند مثل بید میلرزه بچم گریه میکنه. فقطر۴ سالشه دخترم دلم براش خون میشه ولی دارهربهبود پیدا میکنه. ممنون از همه کسانی که پیگیر حالش بودن توی شخصی و راهکار میدادن❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام عزیزم پریروز نبود ولی تاپیکم توضیح داده بودم

الان بهتره دختر کوچولوت؟؟؟ سعی کن بینش و بین شوهرت باز اشتی برقرار کنی  اتفاقیه ک افتاده دوری و دشمنی نشه خیلی بهتره

الان بهتره دختر کوچولوت؟؟؟ سعی کن بینش و بین شوهرت باز اشتی برقرار کنی  اتفاقیه ک افتاده دوری و ...

الان بهتره پیش روان شناس کودک می بریمش اما خودم میونم با شوهرم خوب نیست چه برسه بخوام الان با دخترم آشتیش بدم

2740
الان بهتره پیش روان شناس کودک می بریمش اما خودم میونم با شوهرم خوب نیست چه برسه بخوام الان با دخترم ...

اتفاقه اسی اشتباه کرد شاید عصبی شد شاید نخواسته صدمه بزنه بهش من طرف کسیو نمیگیرم ولی دشمنی نشه خیلی بهتره

الان بهتره پیش روان شناس کودک می بریمش اما خودم میونم با شوهرم خوب نیست چه برسه بخوام الان با دخترم ...

تاپیکای قبلیتو خوندم 

بابای بچت اگه پدر خوبی بود نمیداد دخترش دسه یه مرد غریبه بزرگ شه

و شما با این وجود بازم داری یه بچه دیگه تو راهیتو میاری بدبختش کنی

واقعا متاسفم براتون 

دختر بچه اونم تو این سن انقددددد شیطونه 

لطفا بشین تو خونت مادری کن واسش 🙏 

اتفاقه اسی اشتباه کرد شاید عصبی شد شاید نخواسته صدمه بزنه بهش من طرف کسیو نمیگیرم ولی دشمنی نشه خیلی ...

شوهرم الان زنگ میزنه گریه میکمه میگه غلط کردم یه لحطه کنترلمو از دست دادم و فلان ولی از چشمم افتاده. فقط دخترم و روح و روانش برام مهمه. نمیدونم والا. فعلا تمایلی ب آشتی نیست

مردی که بعد ازدواج شروع کرد به رفیق بازیه زیاد و در رفتن از زیر مسئولیتای مشترک زندگی

دخترشو بهش بده بعد شوهر کن

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
تاپیکای قبلیتو خوندم  بابای بچت اگه پدر خوبی بود نمیداد دخترش دسه یه مرد غریبه بزرگ شه و شما ...

عزیزم شما کل داستان زندگی مارو نمیدونین خیلی پیچیدس در یه حد سطحی توضیح دادم فقط. ولی قبول دارم نباید دخترمو تنها میزاشتم اشتباها اعتماد زیادی کردم...

2706