2737
2734

من یه دختر۷ ویه ۴ ویه ۲ سال دارم

فرزند اولم خیلی باهوش ولی درمقابل خیلی زبون داروسرتق

گاهی دیگ کارمون به دعواوبحث وکتک میرسه واقعا نمیدونم چکنم

ای دادبراسیری کزیادرفته باشد....صیادرفته باشددردام مانده باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مجردم و ۲۱ سالمه. میشه یه تجربه از خودم و پدرمادرم بگم

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2728
2740
اقتضای سنش بعدم شاید بهش بی توجهی میکنی به خاطر بچههای کوچکتر اینم اینطوری جلب توجه میکنه

تمام توجهم سمت همین دخترم بوده  مثلا میگم یه اب بده  میگه هرکی بخواد خودش بره بیاره

حتماعزیزم

قربونت❤

اول اینکه خیلی حواست باشه بچه ها متوجه رابطه شما و همسرت نشن. هم تو دین به این موضوع سفارش شده هم من از وقتی صدای رابطه مامان و بابام رو شنیدم متاسفانه خودارضایی میکنم😔

دوم اینکه اصلا بچه هاتو با بچه های دیگه مقایسه نکن. هر کسی خوبی و بدی های خودشو داره. هر گلی یه بویی داره.

با مقایسه کردن اعتماد به نفس بچه رو ازش میگیری.

و سوم اینکه مشاورا میگن کودک زیر ۴ سال معنی حرفاشو نمیدونه فقط چیزی که یاد گرفته رو تکرار میکنه. اگه حرف بدی زد واکنش نشون نده .

اینا تجربه من بود. ببخشید اگه بی ادبی کردم. خیلی خوبه که به فکر مشورت درمورد تربیت بچه هات هستی💖

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
قربونت❤ اول اینکه خیلی حواست باشه بچه ها متوجه رابطه شما و همسرت نشن. هم تو دین به این موضوع سفارش ...

ممنونم عزیزم چشم حتما

همجوره عالیه دخترم فقط این زبون دارزیش رومخم

اول اینکه چرا بهش برا زمان صبحانه خوردنش گیر میدین.بزارید هروقت دلش خواست بخوره.بعدش بچه های من تقریبا همسن بچه های شماست.باهاش دوست باشین و بهش همش تذکر ندین.در روز چند بار بغلش کنین،بوسش کنین،قربون صدقش برین خیلی رو رفتار بچه ها تاثیر داره.اگه قرار باشه شما همش گیر بدین اونم لجبازتر میشه