2737
2739
عنوان

چله بُری

441 بازدید | 46 پست

بچه ها چله بری واسه چیه ؟ فقط واسه کسایی که بچه دار نمیشن ؟ امروز یکی تو خیابون منو دید گفت چله داری چله بری کن من تو صف خرید بودم اونم بود یهو بدون مقدمه . منم گفتم چطور گفت چون سنت بالا رفته ازدواج نکردی نه اون منو میشناخت نه من اونو 😐 بعد رفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دختر عمه من برای بارداریش انجام داد باردار شد

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
2738
برو پیش کسی که واقعا علمش داشته باشه خواستی درخواست  دوستی بده مگه چند سالته

به من بگید

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

یعنی چله بچه‌ی تازه به دنیا اومده

یا چله‌ی آدم تازه فوت شده(وقتی واسه خاکسپاریش رفتی) افتاده روی تو واسه همین تا چله بری نکنی بختت باز نمیشه

طرفای ما که اینطوری میگن

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
کجا انجام داد

یه سید براش انجام داد

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
2706