2733
2734
عنوان

چله بُری

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 46 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تنها چله بری نیست یه دعای بزرگم می‌خوام برا باردار شدن که باید نه ماه بارداری رو پیشم نگه دارم در ...

خب کجا انجام دادی؟

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
کسی این دعا رو بهتون معرفی کرده؟یا خودتون پیدا کزدین

من اصلا به دعا و اینجور چیزا کوچک ترین اعتقادی نداشتم مادر شوهرم خیلی می‌گفت یه سر کتاب باز کن شاید چیزی بود ولی من قبول نمیکردم،برا بارداری تحت نظر دکتر متخصص بودم تا اینکه یه از خدا بی خبر تو روم گفت نازایی دلم واقعا شکست اونجا بود که به حرف مادر شوهرم رفتیم پیش دعا نویسی که می‌گفت اونم برام سرکتاب که باز کرد گفت کل عمرتم بری دکتر بچه دار نمیشی دعا میخوای منم انجام دادم بیست و هفت روز بود که دعا گردنم بود که فهمیدم باردارم بعد پنج سال 

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون
2731
من اصلا به دعا و اینجور چیزا کوچک ترین اعتقادی نداشتم مادر شوهرم خیلی می‌گفت یه سر کتاب باز کن شاید ...

کجا رفتی گرفتی ؟ کلا ما چهار تا بچه اییم سن ازدواجمون گذشته همه مون هم خوشگلیم شرایط خوب دارن خواهر برادرام و همه سر بابام قسم میخورن اما ازدواجامون جور نمیشه عجیبه

2706