2737
2739
واییییییی!!!!!!! یعنی چی؟ من 2 ساله که ازدواج کردم قبلش هم 1 سال عقد و نامزد بودیم و 4 سالم باهم دوست بودیم ولی واقعا تابحال من حتی صدای دادشم نشنیدم. اتفاقا شوشو من وقتی عصبانی میشه صداش خیلی آروم میشه و یا اصلا حرف نمیزنه. حتما این موضوع رو جدی بگیر عزیزم. هم به خاطر خودت هم به خاطر نی نی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
من 5 ساله ازدواج کردم تا حالا اسم کوچیک هم دیگه را هم صدا نکردیم من میگم اقا داریوش// اون می گه خانمی
ماهیان از تلاطم دریا به خدا شکایت بردند وچون دریا آرام شد خود را اسیر صیادان یافتند
تلاطم زندگی حکمت خداست از خدا دلی آرام بخواهیم نه دنیایی آرام
پوپک جان یه بار به خاطر شوخی های بد با همکارش از محل کارش اخراج شد. کار دولتی/ بیمه/ امکانات و ... البته چند بار هم محل کارش به خاطر این مسئله بهش تذکر داده بود ولی درس نگرفته بود. تا 2 ماه بیکار بود منم توی 6 ماه مرخصی زایمان بودم هرچی پس انداز داشتم رو خوردی. یه بار هم بدون اینکه به من بگه 500 تومن پول از حساب من برداشته بود و به همکارش قرض داده بود. فرداش من رفتم بازار طلا بخرم اومدن حساب کنم دیدم توی حسابم 10 تومن بیشتر نیست خیلی ضایع شدم رفتم بانک صورتحساب گرفتم دیدم بللللللللله آقا پولو برداشت کرده داده به همکارش. منم با عرق شرم از مغازه آقاهه اومدم بیرون
2706