2410
2553

لطفا بگید که چند سال هست که ازدواج کرده اید؟

من با این مساله بعد از ورود کوچولویم روبرو شده ام ...
شوهرم بیش از اندازه روی دخترمون حساس هست. خدانکنه که یه اتفاق کوچیکی برای کوچولومون بیفته و به گریه بیفته و من مثلا شش دنگ حواسم بهش نبوده باشه دیگه خدا اونروزو نیاره من نباید جلوی دستش باشم. به خاطر این مساله من اولین کتک را وقتی یک هفته از زایمانم نگذشته بود موقع قطره دادن که معمولا بچه گریه می کنه و آروم نمی شینه نوش جان کردم. به مادرم هم که گفتم گفت تو حساسی یه لگد کوچیک که کتک نیست. من نمی دونم مگه باید دست و پام بشکنه تا کتک محسوب بشه. آدم اینکه دلش می شکنه کافیه.
حالا هم هر وقت از چیزی عصبانی میشه دیگه معلومه. می ترسم دخترم هم از اون یاد بگیره و عصبی بار بیاد.
من می خوام بدونم کتک تو همه زندگیها هست و عادی هست؟ باید تحمل کرد؟
من کتک که نخوردم هیچ حتى شوهرم صداشوروم بلندنکرده قهرامون کوتاه بودوهرکارى برام میکردحتى کار خونه حتى نمیذاشت من جارو کنم یاسرویس بهداشتیوبشورم اما نمیدونم چرازندگیمون داره متلاشى میشه چرا یکدفعه همه چیز داره خراب میشه
کسی رو که خیلی دوست داری

وقتی

قلبتو شکست این قلب دیگه

نه با چسب و

نه با نخ و سوزن و

نه با گذشت زمان

قابل درست شدنه

شکست که شکست
نه کی گفته که عادیه . اصلا مردی که دست رو زنش بلند کنه ارزش زندگی کردن نداره . ارزش نداره آدم عمر و جوانی رو حدر بده به خاطر همیچین آدمی.

من و همسرم وقتی باهم دعوامون می شه اگر خیلی از دستم عصبانی بشه یا داد می زنه یا دستم رو محکم می گیره فشار می ده . چهار ساله ازدواج کردیم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

لعیا جان از این مشکل شما متاسفم
اول میخواستم بیام تو بگم سوالتو اینجوری مطرح کن که آیا کسی بوده که تا بحال از شوهرش کتک حورده باشه؟
ولی دیدم مسئله شما جدیه برای همین به همه بدبینی.من 5 ساله ازدواج کردم نه برای من نه برای مادرم که اینهمه سال با پدرم زندگی کرد این مشکل نبوده من فکر میکنم این مسائل به روش تربیتی خانواده ها و شدت و حدت عصبی بودن افراد بستگی داره به نظر میاد که شما و همسرتون باید از تجربیات یه مشاور در این زمینه کمک بگیرید.
مطمئن باشید که رفتار هر دوی شما در بچه موثره
2456
کتک!!!!!!!!!! دیگه اون دوره گذشت عزیزم. من اگه شوهرم حتی یه پشت دستی بهم بزنه خون به پا می کنم. ناگفته نمونه من تا حالا 2-3 تا سیلی به خاطر اشتباهاتش بهش زدم. ولی اون اهل کتک و کتک کاری نیست.راست و حسینی گفتم. حتما جلوی این قضیه رو بگیر. اگه دوباره روت دست بلند کرد برو خونه بابات اینا. خیلی مسئله رو جدی بگیر
نه منم 4ساله عروسی کردم کتک یعنی چیییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

بهش بگو هیچکس به اندازه مادر برای بچه دلسوزتر و مهربونتر نیست
واقعا که نذار براش عادی بشه به نظرم باهاش برخورد کن
2714
منم فکر نمی کنم عادی باشه.

به نظرم به تربیت خانوادگی ربط داره.

البته معنی این حرف ها این نیست که بری طلاق بگیری!! خدای نکرده.

گوش مالی اش بده. ادبش کن. همین بار اول. والا بازم تکرار می شه و به شکل های شدید تر. اصلا به سادگی ازش نگذر عزیزم
2706