2737
2734
من متاسفانه پدر شوهرم اهل کتک زدن بوده تو جوونی هاش. منم روز اوا به شوشو گفتم اگه دست رو من بلند کنی دودمانت رو به باد میدم!!!! بووووووووو!!!! حسابی ترسید و خدا رو شکر تا حالا مشکلی نداشتیم. هر وقت هم عصبانی می شیم فقط صداشو بلند می کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی عزیزم اگه بخواد صداشو رو من بلند کنه مادرشو به عزاش می نشونم ما حتی تو این دو سال بحث هم نکردیم البته هر دو مون کوتاه میام اونم اخلاقش خوبه منم صبرم زیاده اما وای به روزی که بخواد بی احترامی کنه ............
2731
باید تاپیک می ذاشتی که کسی تا حالا از شوهرش کتک خورده؟ مگه عهد عتیقه که مردا زناشونو بزنن. من 6 ساله ازدواج کردم و همچین چیزی رو نه تو زندگی خودم نه خانواده همسرم و نه خانواده خودم ندیدم.
2738
????????????????????????????????
مرد که باید بعد تولد فرزند 1000 بار بیشتر مراقب همسرش باشه که افسردگی بعد زایمان نگیره و بتونه با مهر و عطوفت بچشو بزرگ کنه شروع کرده به کتک؟ همون یه لگد کوچیک ممکنه همونطور بزرگ و بزرگ بشه ... اگه قبل حاملگی و زایمان میزد !!!! قابل تحمل تر بود تا الان ... بنظرم شوهرت مشکل روانی داره ... حتما به دکتر نشونش بده
بچه بدترین بهونه برا زدنه
سلام من سال 85 ازدواج کردم الان هم یه دوقلوی چهار ماهه دارم.با شوهرم گاهی جرو بحث می کنیم اما قهرامون در حد یک ساعته.تاحالا دست روم بلند نکرده، تو کارخونه کمک می کنه الان هم خیلی مهربون تر شده. لعیا جون هیچکس از مادر مهربون تر که نمی شه اصلا رفتار شوهرت عجیبه که به خاطر گریه دخترت حتی یه لگد کوچیک هم بهت بزنه.به نظرم در این مورد با هاش صحبت کن.
شوهر منم به شدت با کتک مخالفه و اگه بشنوه کسی اینکارو میکنه دیگه اون مرد رو آدم حساب نمیکنه.ببخشید به نظر من کتک زدن مال حیوون هست شما نباید کوتاه بیای باهاشون صحبت کن و قانعش کن که کارش اشتباه هست.
از کنارش ساده نگذر وقتی همسرت روت دست بلند می کنه وقتی بچه ات بزرگ شد راه پدرشو ادامه میده نا سلامتی تو بانوی خونه یی درست؟ تازه اون الان باید به شما بیشتر اهمیت بده اگه شما نبودین الان بچه ای وجود نداشت
وااااااااااااااااا کتک یعنی چی ؟
شوهر من هم بی نهایت روی پسرم حساسه ... اوایل از دستش کلافه میشدم ولی بعد قانعش کردم که من خیلی بیشتر از اون روی بچه حساس هستم چون مادرشم و نمیخوام آسیبی بش برسونم .
این بار که خواستی قطره بچه رو بدی صداش کن تا خودش بده .... بذار متوجه شه که گریه تقصیر تو نیست.
Lilypie Maternity tickers
2706