2733
2734

دوستان من تو روستام و چند ساله طلاق گرفتم شرایط زندگی و مالیمون خیلی سخته 

بعد من تصمیم گرفتم کاری کنم چون دیگه خسته شدم از خواستگارهای دربو داغون ازاین که مرد ۴۰ ساله جسارت میده بیاد خواستگاریم با بچه ۱۶ ساله 

خب دوستان من ۱۰ میلیون پول تو بورس دارم 

بعد الان یک دوره کلاس آرایشگری برگزار میشه تو شهر هست من باید ماشین بگیرم بیام و برم به مربی زنگ زدم گفت میکاپ ۴میلیون ۵۰۰ و شنیون ۳میلیون ۵۰۰ بعد گفت ۱۰ تا ۱۵ جلسه هست بعدش میتونی همینجا بمونی به عنوان کار آموز من مشتری بگیرم و اشکالاتتو بهت بگم 

حالا بنظرتون ارزش داره من ۱۰ میلیون همشو از بورس در بیارم و برم کلاس میکاپ و شنیون ؟؟

میترسم شکست بخورم و.......

بنظرتون بهترین تصمیم چی هست ؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برودانشگاه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

من تجربه و ریسک و دوست دارم اگه جای شما بودم میرفتم شاید

یه چاق خوشحال بهتر از یه سیس پک افسردس🍟تنها ارثیه ای که برای بچه هام دارم یه لیست بلند بالا از فیلمای کره ای که دیدمه اولین بار که فهمیدم عاشقشونم وقتی بود که نقش اول سریال به اسم گیلدونگ بود  از تلویزیون پخش میشد و من با گوشی نوکیا کشویی از تیتراژ پایانی فیلم گرفتم و همیشه با اشک اونو نگاه میکردم همینقد تبااااه   عاشق سبک زندگیشونم خصوصا غذاهاشون آخ نگم از ترکیب کیمچی  نودل 😭🍡🍜🍱   راستی اسم کاربری هاتون معمولا تو ذهنم نمیمونه ( 🐠) پس تعجب نکن اگه یه جا مود بودم یه جا مهربون! 
2740
صد در صد برو یذرم جای تامل نیس مخصوصا که گفته بهت اشکالاتتو میگم. همونجام دستتو بند میکنه، حرفه ای ...

عزیزم گفت به عنوان کار آموز خواستی بمون برات مشتری میگیرم یعنی به منم هزینه میده ؟ 

کلا حرفه آرایشگری در آمدش خوبه البته بستگی به پیشرفت تو کار و اینکه شناخته شدی باشی ولی خب باید از یه حایی شروع بشه به نظرم خوبه البته توجه داشته باشید ک فقط از سر مشکلاته نباشه و یه علاقه ای داشته باشین چون قطعا کاری ک باعلاقه انجام میشه پیشرفت بهتری خواهد داشت و همچنین به نظر خودتون تو این کار استعداد دارین  

اونجا که فکر کردی دیگه چیزی برای شکر گذاری نداری نَبْضِتْ رو بگیر...:)
عزیزم گفت به عنوان کار آموز خواستی بمون برات مشتری میگیرم یعنی به منم هزینه میده ؟ 

اولش تا دستت کار بیفته شاید نده شایدم مبلغ خیلی کم بده ولی ماهر بشی فقط ده الی بیست درصد از مشتری ها میگیره بقیه برا توعه

2706