2733
2734

سلام. عزیزم اینکه این روحیه ریسک پذیری رو داری عالی هستش. اما به نظرم همه ی تخم مرغ هات رو توی یک سید نچین. اگر جای شما بودم، یک کار پاره وقت رو میگرفتم و کنار کار، ویدیوهای اموزشی زیادی در رابطه با میکاپ و شنیون میدیدم. بعد هم که پولم به حدی رسید، میرفتم کنار کار کردن، کلاس اموزشی شرکت میکردم و مدرکش رو میگرفتم و اروم اروم شروع به کار میکردم. (همینکه کار پاره وقت داشته باشی، ارتباط سازیت قوی میشه و میتونی از بین همکارات، مشتری های اولیه ات رو جور کنی..) اما حتما اولش کلی فیلم اموزشی ببین. ماشاالله توی یوتیوب کلی ویدیوهای خوب هست. بعدش که به یه شناختی رسیدی برو سراغ اموزش حضوری. اما خیلی مهمه پولت رو دست چه کسی میدی و از چه کسی اموزش میبینی. اصلا عجله نکن و نخواه راه صدساله رو یک شبه بری‌. اجازه بده پول و دانشت کمی کامل بشه، بعدش برو سراغ اموزش حضوری. اصلا هم گول تبلیغات افراد رو نخور. خواستی کلاس شرکت کنی حتما مراکز معتبر برو، نه سراغ یک فرد که کارش گرفته و چند نفر میشناسنش..( من توی سال گذشته تازه به این تجربه رسیدم...)

اولش تا دستت کار بیفته شاید نده شایدم مبلغ خیلی کم بده ولی ماهر بشی فقط ده الی بیست درصد از مشتری ها ...

مثلا در ماه بیستا میکاپ بزنی به مبلغ پونصد تومن درمیاری ده میلیون و شاید از اون ده میلیون یک الی یکونیم میلیون اون بگیره. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام. عزیزم اینکه این روحیه ریسک پذیری رو داری عالی هستش. اما به نظرم همه ی تخم مرغ هات رو توی یک سی ...

مممنونم ازتون عزیزم 

این سالنی که من میخوام برم تو منطقه حرف اول میزنه 

بنظرتون دوره ادمینی چطور هست ؟

۲۰ سالمه  چرا رفت آمد سخته هزینه آژانس  چه دوره ای یعنی برم ؟

پس رفت و امد خستت میکنه

نمیتونی ماشین بگیری؟

اینجوری خیلی راحتتر بودی.

هر کاری وقت و اراده میخواد. اگر علاقه دارید و توان و وقتشو پس موفق میشید

2731
مممنونم ازتون عزیزم  این سالنی که من میخوام برم تو منطقه حرف اول میزنه  بنظرتون دوره ادم ...

برای دوره ادمینی، عزیزم درسته که شما بعدا نیاز داری به ارائه‌ی نمونه کارهات به مشتری و... اما خب چیزی که الان خیلی مهم هستش، انرژی گذاشتن روی هدف اصلیته. کار ادمینی رو میتونی توی مرحله‌ی بعدی بزاری.. یا حتی وقتی کارت گرفت، برای خودت یک ادمین بگیری انشاءالله. 

اما اگر منظورت شرکت در کارهای ادمینی به عنوان کار پاره وقت هست، خودت باید بسنجی، ببینی ایا برات راضی کننده هست یانه..

موفق باشی