2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه من تول که می‌گرفت وقتی که می‌رفتیم اولش و می‌گرفتیم یکم آب میکرد کنم شربت استامینوفن یکم بهش میدادم بعدش خوب میشد حالا اگه شما دیدید خیلی تب داره  و بند نمیاد تبش دیگه ببرش دکتر اون از تول نیست 

2728
بچه من تول که می‌گرفت وقتی که می‌رفتیم اولش و می‌گرفتیم یکم آب میکرد کنم شربت استامینوفن یکم بهش مید ...

صبحی تب کرد یکمم هی میخاس بالا بیاره میگف چیه مامان بردمش تول گیری،،،باز عصری هم تب کرد الان میخام ببرمش دکتر..گفتم میشه این تبش از همون تول‌ باشه ک گرفتن

صبحی تب کرد یکمم هی میخاس بالا بیاره میگف چیه مامان بردمش تول گیری،،،باز عصری هم تب کرد الان میخام ب ...

میگم برای بچه من هر وقت میبردمش تول می‌گرفت یکم تب میکرد بعد خوب میشد دیگه بالاهم نمی‌آورد ولی اگه می‌بینین  بالا میاره ببریش دکتر بهتره خیالت راحت بشه 

میگم برای بچه من هر وقت میبردمش تول می‌گرفت یکم تب میکرد بعد خوب میشد دیگه بالاهم نمی‌آورد ولی اگه م ...

نه بالا نمیاره عزیزم...تول‌ش رو ک صبح گرف عصر هم تب کرد تا ۳۹رفت میگم اگ طبیعیه نگرانش نباشم...دکترم میخام ببرمش ولی فعلا دکترش جواب نمیده

2738
نمی‌دونم به خدا، الان سرحاله؟ولی به نظرم دکتر و ببرش تبش و یه چک کنه بهتره 

اره خداروشکر اشتها‌شم خوبه بازی‌شم میکنه 

میدونی از چی میترسم طفلی بچم الان چندوقته هی خوب میشه دوباره تب میکنه همین ۲هفته پیش تب کرد اونم تب بالا ک دکتر بردمش گف آنفلوآنزا‌س... خداروشکر خوب شد الان امروز ک تب کرد خیلی ترسیدم...

توروخدا دعا کنید لحظه افطار سحر،،دیگ موندم چکار کنم...آدم میگ خودم مریض شم بچم مریض نشه

اره خداروشکر اشتها‌شم خوبه بازی‌شم میکنه  میدونی از چی میترسم طفلی بچم الان چندوقته هی خوب میش ...

عزیزم نگرانی ندارد بچه همینه دیگه من خودم الان پسرم پنج سالشه مثل خودت همه اینارو کذروندم بازم خداروشکر هم غذا میخوره هم داره بازی می‌کنه ایشالا بهترم میشه ولی اگه دیدی بازم یکم تب کرد ببرش 🌹