2733
2739
عنوان

داداشم داره منو سکته میدهههه

176 بازدید | 14 پست

هر روزززز میره کافههه واقعا خسته مون کرده بهشم پول ندادی داده و بیداد راه میندازه که تو خونه چیکار کنم، به دوستاش زنگ میزنه اونا هم اینو گیر میارن بیا بیرون حوصلت سر میره تو خونه، بریم کافه 😭از دست این اصلا نمیتونم به خودم برسم دهنم کم مونده کج بشه سکته نکنم از دستش خوبه، وسیله سفارش میده از کوروش میارن دم در، بعد میاد میگه زود باش کارتتو بده زوددد جلو درن، زشته کارتو بده ادا در نیار، ندمم داد میکشه 😭😕تو رو خدا چیکار کنم از دستش، بابامون با ما نیست در جریان این موضوعاتم نیستش چون زندگیش از ما جداست، مامانمم بنده خدا میره سرکار منم صبح ها سرکارم  میام خونه از دست این دیونه میشم میخوام هم خودشو بکشم هم خودمد

نده بذار ابروش بره بذار هر چقدر میخواد جیغ بزنه مرتیکه بی رگ😑

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

نده بذار داد بکشه تا خسته بشه ادم پول زحمت نکشیده رو میریزه توجوب 

اینجوری بارش نیارین خودش بدبخت میشه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نده بذار ابروش بره بذار هر چقدر میخواد جیغ بزنه مرتیکه بی رگ😑

ما تو آپارتمان زندگی میکنم، بخاطر همسایه ها میترسم عربده بکشه آبرومون بره، یه بار بخاطر چیپس و پفک در اتاقمو شکونده

2742
ما تو آپارتمان زندگی میکنم، بخاطر همسایه ها میترسم عربده بکشه آبرومون بره، یه بار بخاطر چیپس و پفک د ...

خونه نمون

ایکاش خونتون و عوض میکردید ویلایی میخریدید این داداشت حالاحالاها درست نمیشه

بیچاره همسایه ها

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

دقیقا چون تو از ابرو میترسی داره این کارارو میکنه 

یبار واقعا کارتتو نده هر چی داد بی داد کرد تو هم داد بی داد کن 

بگو نمیدم خودت میری برو کار کن پولتو دود کن من نمیدم 

نده بزار قشنک هر چقدر میخواد داد بزنه ابروشم بره 

بگو تو که پول. نداری گ و ه میخوری میری بیرون مگه من باباتم بی رگ میای از ابجیت میگیری 

اصلا کوتاه نیا

2740
دقیقا چون تو از ابرو میترسی داره این کارارو میکنه  یبار واقعا کارتتو نده هر چی داد بی داد کرد ...

بخدا یه بار سر همین موضوع که چیپس و پفک میخواست سفارش بده بهش ندادیم، انقد عربده کشید اومد در اتاقمو شکونده، الان باید یه در دیگه بخریم، در خونه ی مردم رو شکونده فقط بهمون ضرر میزنه

بیست سالشه

ما دو تا همسایه یکیشون دختر و پدر بودن خیلی دعوا داشتن وحشتناک ما هم اذیت میشیم ولی حالا که چی دعوا میشه دیگه چند ساعت همه فضولی میکنن و ناراحتن بعد تمام میشه یه بار بزار خودشو بکشه از داد و بیداد ولی از ترس همسایه ها بهش پول ندید 

بخدا یه بار سر همین موضوع که چیپس و پفک میخواست سفارش بده بهش ندادیم، انقد عربده کشید اومد در اتاقمو ...

بزار بزنه بکشنه 

میبینی ؟ چون میبینه شماها هر سری دعوا راه بندازه ازش میترسین

بگو نمیدم هر غلطی میکنی بکن اگه دیدین باز زد چیزی رو شکوند بگو الان زنک میزنم پاسگاه بیاد جمعت کنه 

بزار بزنه بکشنه  میبینی ؟ چون میبینه شماها هر سری دعوا راه بندازه ازش میترسین بگو نمیدم هر غل ...

این شدیدا دو قطبی هستتتت، یهو خیلی خوبه یهو میزنه زیر داد و عربده کشی، بخدا بخاطر این خیلی از زندگی عقب افتادیم یه عالمه خرج داره این اگه پیشمون نبود میتونستیم پول اینا جمع کنیم از دستش همش کارتامون خالی میشه 🤦🏻‍♀️نمیدونم کی از دستش میتونیم راحت بشیم 

ما دو تا همسایه یکیشون دختر و پدر بودن خیلی دعوا داشتن وحشتناک ما هم اذیت میشیم ولی حالا که چی دعوا ...

بخدا خیلی خجالت میکشم از همسایه هامون، من خودم خیلی به آبرو بودن اهمیت میدم این افتاده تو زندگیمون گند خورده به همه چی 

2706