2733
2734
عنوان

اونایی ک طلاق گرفتن میشه بیایید کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 64 پست
عزیزم بخدا دیگ نمیتونم هیچ ارامشی ندارم موند به دلم یه شب خوش بخابم نه کار میکنه خیانت میکنه مع ...

بچ ها چند ساله؟

اول دنبال کار برو بعد اقدام کن عزیزم

لطفا پرفم کپی نشہ🙏۸۳۷۹؟  هنوز  ب یکساال نگذشت   تقریبا  اسفند من درخواست  طلاق دادم و ابان طلاق گرفتم      این بدون حق ب حقدار میرسه فقد ب خدا و امان حسین ایمان بیاور 🙏 برای عاقبت بخری من حمد بخون((این تیتر قبل از طلاق هست👇 👇چشماش یگان ویژه است.قلب من ۱۱۱بی پلاک💜ن کاربر عشق هاچ بک هستم 💜🙂 اگر صمیمانه صحبت میکنم  چون ورد زبون من عزییمو .رفیق..... هست. یوقت فکری نزنه ب سر کله  حوصله هم ندارم اطلاعات کاربر بخونم ک مرد هست یا زن  ب هرحال ... 😍برام دعا کن که ب حقم برسم خواهشاً  میگما.. یدفه نگید من پسرم 😏😏 من یک خانم هستم آقا ناموسا درخواست دوستی نده  کسی لیاقت ندارع 🤏🪐.قول داده ام قلیان نکشم بجز امشب و شب های دیگر .. مامان کیوت 🦩 ‌ کہ از سیگار بالا میره همون اشڪایی کہ قرار بود پایین بیوفتہ:) ⁧،‌وقتی خوابیدن میشہ بهترین لذت زندگیــت،شک نڪن به زندگی باختی!‌  میکشم دود. خاطرات میرن هوا .... دوستان  قبل از گزارش. و تعلیق منو با خبر کنید تا فکر خرید سیم کارت جدید باشم  با تشکر .  بانوی کرمانی .  من زندگیم دخترمه .  تو قلبم یه هاچ‌بک خوابیده  . عاشق دخترمم.  فقد دعا کنید سال دیگه همین موقع شمع طلاقم رو فوت کنم 🦩.  بریدم ...1402/01/24 | 01:26 بمونه یادگاریخوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی ام که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگر. شد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ی مچاله می‌شویم بی صدا می‌میریم
معتاد بیکار خیانت شکاک بددهن دست بزن ارامش رو از گرفته. الانم‌گیر داده تو با پسرا ارتباط داری ...

چند سالته؟ پدرت قبول میکنه خونش زندگی کنی ؟ توانشو داری خونه مستقل بگیری ؟ کار میکنی ؟ از حالا به بعد باید بری سر کار با این قیمتا 

تکلیف بچه ها چیه و اینکه رو گرفتن مهریه حساب باز نکن 

به تنهایی بعدش و مسایل دیگه همه اینا فکر کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۱۱..۹..۷  بله میرم سرکار فعلا ماهی ۲ تومن دارم یارانه خودم و بچه هام

با همین دو تمن  میشه ااقدام کنی ب مهریخ ـ  نفقه و اجرت هم بزار

لطفا پرفم کپی نشہ🙏۸۳۷۹؟  هنوز  ب یکساال نگذشت   تقریبا  اسفند من درخواست  طلاق دادم و ابان طلاق گرفتم      این بدون حق ب حقدار میرسه فقد ب خدا و امان حسین ایمان بیاور 🙏 برای عاقبت بخری من حمد بخون((این تیتر قبل از طلاق هست👇 👇چشماش یگان ویژه است.قلب من ۱۱۱بی پلاک💜ن کاربر عشق هاچ بک هستم 💜🙂 اگر صمیمانه صحبت میکنم  چون ورد زبون من عزییمو .رفیق..... هست. یوقت فکری نزنه ب سر کله  حوصله هم ندارم اطلاعات کاربر بخونم ک مرد هست یا زن  ب هرحال ... 😍برام دعا کن که ب حقم برسم خواهشاً  میگما.. یدفه نگید من پسرم 😏😏 من یک خانم هستم آقا ناموسا درخواست دوستی نده  کسی لیاقت ندارع 🤏🪐.قول داده ام قلیان نکشم بجز امشب و شب های دیگر .. مامان کیوت 🦩 ‌ کہ از سیگار بالا میره همون اشڪایی کہ قرار بود پایین بیوفتہ:) ⁧،‌وقتی خوابیدن میشہ بهترین لذت زندگیــت،شک نڪن به زندگی باختی!‌  میکشم دود. خاطرات میرن هوا .... دوستان  قبل از گزارش. و تعلیق منو با خبر کنید تا فکر خرید سیم کارت جدید باشم  با تشکر .  بانوی کرمانی .  من زندگیم دخترمه .  تو قلبم یه هاچ‌بک خوابیده  . عاشق دخترمم.  فقد دعا کنید سال دیگه همین موقع شمع طلاقم رو فوت کنم 🦩.  بریدم ...1402/01/24 | 01:26 بمونه یادگاریخوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی ام که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگر. شد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ی مچاله می‌شویم بی صدا می‌میریم
میتونم‌مستقل بشم فعلا خونه بابام هستم مامانم خوشش نمیاد اومدم ولی تحمل میکنم تا طلاق بگیرم

شما اولین شرط طلاق یعنی داشتن جایی برای زندگی نداری مادرت قبول نمیکنه خونشی ماهی دو تومن پول تنقلات بچه ها هم نمیشه چه برسه به اجاره خونه و خرج زندگی 

چند سالته؟ پدرت قبول میکنه خونش زندگی کنی ؟ توانشو داری خونه مستقل بگیری ؟ کار میکنی ؟ از حالا به بع ...

۲۷ سالمه

بله قبول میکنن

ولی میخان ک برم بیشتر مامانم

ولی بهشون گفتم من تصمیمم رو گرفتم

خونه ندارم پیش خونه بابامم

فعلا کار نیمکنم ولی حتما میرم سرکار

بچه هام‌پیش اون نمیمونن

چون نمیتونه مجبورشون کنه

شما اولین شرط طلاق یعنی داشتن جایی برای زندگی نداری مادرت قبول نمیکنه خونشی ماهی دو تومن پول تنقلات ...

میتونم  کم کم کار پیدا کنم

ولی بمیرم هم نمیتونم برم سر اون زندگی

کم کم‌میتونم‌برم سرکار

۲۷ سالمه بله قبول میکنن ولی میخان ک برم بیشتر مامانم ولی بهشون گفتم من تصمیمم رو گرفتم خونه ندار ...

کار نداری کار پیدا کنی بهترین حالتش وزارت کاری با برجی ۷ تا ۸ تومن باید اجاره خونه و خرج زندگی بدی با سه تا بچه کارت سخته خونوادتم پذیرا نیستن من خودم تجربه دارم اگه واقعا دیگه نمیتونی و میخوای جدا شی قبل طلاق اول کار پیدا کن چند ماه برو سر کار خودتو بسنج بعد اقدام کن حضانت بچه ها رو هم به هیچ عنوان قبول نکن

هیچی از خودش نداره که به اسمش باشه فقط ۵۰ تو حسابش هست ک ممکنه خالی کنه ینی اونوقت چیزی بهم تعلق م ...

برداره گیرت نمیاد

کار نداری کار پیدا کنی بهترین حالتش وزارت کاری با برجی ۷ تا ۸ تومن باید اجاره خونه و خرج زندگی بدی ب ...

من بدون بچه هام‌نمیتونم خب

کاری میکنم خانوادم بپذیرن دیگ

شاید هم بمونم همینجا

ولی دیگ اون ادم رو نمیتونم تحمل کمم

چون اون همش بیکار بود و اصلا خرج ما رو نمیداد

پدرشوهرم و پدرم خرج میداد یا باید گرسنه میموندیم‌ و تحمل میکردیم

2706