2737
2739
عنوان

اونایی ک طلاق گرفتن میشه بیایید کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 64 پست
هیچی از خودش نداره که به اسمش باشه فقط ۵۰ تو حسابش هست ک ممکنه خالی کنه ینی اونوقت چیزی بهم تعلق م ...

یه بنده خدایی شوهرش هم خونه به اسمش بود هم ماشین نتونست مهر بگیره رفته بود پیش وکیل وکیل بهش گفته بود دادگاه میگه یه خونه و ماشین حق هر مردیه برات با توجه به درامدش قسط بندی میکنن مهریه رو حالا فکر کن شوهر شما چیزی نداره کار نداره با سکه ۴۰ میلیونی میتونی مهر بگیری ؟ نه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید خانم ها یه سوال...به من به عنوان برادر کوچیک تر تون یه نصیحت کنید که چجوری میشه فهمید دو تا آدم به هم میخورن و خوشبخت میشن...کار شون به طلاق نمیرسه...

واقعا آمار طلاق بالا رفته....

با ادب باشیم،حرفای قشنگ به هم بزنیم،دل نشکنیم،زخم زبون از زخم شمشیر بد تره...
من بدون بچه هام‌نمیتونم خب کاری میکنم خانوادم بپذیرن دیگ شاید هم بمونم همینجا ولی دیگ اون ادم رو ...

تو طلاق پذیرش خانواده خودت شرط اوله اگه نداشته باشی باید خودت مستقل باشی که روی اونا حساب نکنی یعنی پول اجاره خونه و خرج زندگیتو داشته باشی بعدم در بهترین حالت خانوادت خودتو بپذیرن نه سه تا بچه رو ضمن اینکه نباید به تنهایی فکر کنی باید به ازدواج مجدد فکر کنی 

2731
تو طلاق پذیرش خانواده خودت شرط اوله اگه نداشته باشی باید خودت مستقل باشی که روی اونا حساب نکنی یعنی ...

من نمیخام ازدواج کنم

میخام بهترین زندگی رو بسازم برای خودم بچه هام

فقط کافیه از این ادم رها بشم

بقیش رو میتونم حل کنم

من برام‌مهم نیست مهریه فقط میخام رها بشم الان نمیدونم از چه راهی باید شروع کنم برای طلاق

برو دفتر خدمات قۻای   اول برو عریۻه نویس بگو شرایط رو دستبزن  و عسر حرج   نددادن نفقه 

بعد باید بری  دفتررخدمات ثبت کنه یک جلسه تو و همسزت میخا  باید از خودت دفاهپع کنی و  اگر خیانت داسته مدارک بدی

لطفا پرفم کپی نشہ🙏۸۳۷۹؟  هنوز  ب یکساال نگذشت   تقریبا  اسفند من درخواست  طلاق دادم و ابان طلاق گرفتم      این بدون حق ب حقدار میرسه فقد ب خدا و امان حسین ایمان بیاور 🙏 برای عاقبت بخری من حمد بخون((این تیتر قبل از طلاق هست👇 👇چشماش یگان ویژه است.قلب من ۱۱۱بی پلاک💜ن کاربر عشق هاچ بک هستم 💜🙂 اگر صمیمانه صحبت میکنم  چون ورد زبون من عزییمو .رفیق..... هست. یوقت فکری نزنه ب سر کله  حوصله هم ندارم اطلاعات کاربر بخونم ک مرد هست یا زن  ب هرحال ... 😍برام دعا کن که ب حقم برسم خواهشاً  میگما.. یدفه نگید من پسرم 😏😏 من یک خانم هستم آقا ناموسا درخواست دوستی نده  کسی لیاقت ندارع 🤏🪐.قول داده ام قلیان نکشم بجز امشب و شب های دیگر .. مامان کیوت 🦩 ‌ کہ از سیگار بالا میره همون اشڪایی کہ قرار بود پایین بیوفتہ:) ⁧،‌وقتی خوابیدن میشہ بهترین لذت زندگیــت،شک نڪن به زندگی باختی!‌  میکشم دود. خاطرات میرن هوا .... دوستان  قبل از گزارش. و تعلیق منو با خبر کنید تا فکر خرید سیم کارت جدید باشم  با تشکر .  بانوی کرمانی .  من زندگیم دخترمه .  تو قلبم یه هاچ‌بک خوابیده  . عاشق دخترمم.  فقد دعا کنید سال دیگه همین موقع شمع طلاقم رو فوت کنم 🦩.  بریدم ...1402/01/24 | 01:26 بمونه یادگاریخوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی ام که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگر. شد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ی مچاله می‌شویم بی صدا می‌میریم
2740
یه بنده خدایی شوهرش هم خونه به اسمش بود هم ماشین نتونست مهر بگیره رفته بود پیش وکیل وکیل بهش گفته بو ...

اره گلم حق باشماست

ولی من نیتم گرفتن مهریه نیست

سوالم اینه که از چه راهی برا طلاق اقدام کنم

فقط میخام بدونم از کجا شروع کنم‌برا جدایی

اگه بچه ای بین تون هست بیشتر فرصت بدین ،شما اقا هستین و ضرری متوجهتون نیست ،ایشون باید نگران باشن&nb ...

اره ی پسر۴ساله داریم.تاالانشم بخاطر پسرم من کوتاه اومدم.بعضی وقتا بلایی سرآدم میارن که از زندگیم سیرمیشه چه برسه به خودشون

ببخشید خانم ها یه سوال...به من به عنوان برادر کوچیک تر تون یه نصیحت کنید که چجوری میشه فهمید دو تا آ ...

وقتی دو نفر همو درک کنن

مرد وظایف خودش رو 

و زن وظایف خودش رو انجام بده

و بیشتر رفیق باشن و پنهان کاری بینشون نباشه

و به حریم شخصی هم احترام بزارن

هیچ وقت کارشون به طلاق کشیده نمیشه

اره ی پسر۴ساله داریم.تاالانشم بخاطر پسرم من کوتاه اومدم.بعضی وقتا بلایی سرآدم میارن که از زندگیم سیر ...

درسته ،میفهمم خودم حتی با خیانتای متعدد بخاطر پسرم کوتاه اومدم ،بچه ها گناهی ندارن ،بعد طلاق خیلی اسیب میبینن 

متاسفانه ی سریا خوشی میزنه زیر دلشون.خانم خودمو میگم.

شما اینجوری فکر میکنید

بدون مشکل کسی طلاق نمیگیره 

همسر سابق منم همین نظر و داشت

ببین اینا چی ان که بِینِشون این منِ تیکه پاره آدم ترینم ...

بنظرم با سه تا بچه طلاق نگیرسخته ولی ب بعدطلاق فکرکن 

8...(یک توآزردمرا..ویک جهان شادم نکرد..)...دلتنگی خیلی نامرده.ازیک جایی به بعد می شینی یه گوشه با بغض نگاه میکنی تا زندگی تموم بشه...۴آبان۱۴۰۱ عشقم برای همیشه ترکم کرد بعدازاون دیگ هرگز به هیییچکس اعتمادنمیکنم عاشق نمیشم تنهایی رو باجون ودل نگه میدارم خیلی دوسش داشتم صداش آرومم میکرد..ارزومه پشیمون بشه ی روزی برگرده ارزوش باش یک بار دیگ باهاش حرف بزنم فقط دنبالم بگرده وتوحسرتم بسوزه ک هییچ کس مث من دوسش نداشت...دلتنگم 😔😔😔😔دلم میخوادیکی بیاد دستموبگیره بلندم کنه بگه میدونم چقدرسختی کشیدی میدونم شبهات پر از دردبود میدونم چقداشک ریختی اما‌ازاین به بعد هرچ  قبل من بود فقط کابوس بود...یکی بیادکه نره یکی که ازچرت ترین چیزها براش حرف بزنم وخسته نشه ..🥀🥀ب سلامتی اون روزی که  اونی ک ترکم کرد تاوان پس بده دلش مثل دل من بشکنه هرشب مث من اشک بریزه ازدلتنگی نابودبشه ب سلامتی روزی که داغ عزیزترین ادم زندگیش بره توی دلش بسلامتی روزی ک بیچارگیش روببینم..روزی اروم میشم ک  اون تاوان پس بده سنگدل نیستم ولی درحقم ظلم شد ب زور منواز خودش جداکرد..دوسال منو عاشق خودش کردوبا بی رحمی ترکم کرد پس ب سلامتی  شکست اون🥂دلم گرفته هیشکی نیست که ببینه غروبا چجوری  اشک روی گونم می شینه😔دلم میخواد خودمو بردارم برم یه جای دور خییلی دور هیچکس رونبینم حتی گوشیمم نبرم صدای کسی رو نشنوم..🥀🥀🥀..امیدوارم هرکجا هستی همیشه غمگین باشی.۱۰دی عشقم برگشت اما‌مث قبل دوسش ندارم
2706