2733
2734
عنوان

اونایی ک طلاق گرفتن میشه بیایید کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 64 پست
عزیزم من دیگ برنمیگردم خیانت معتاد شکاک بیکار دست بزن شکاک شب و روز برام نزاشت اصلا خونه نمی ...

برای دست بزن و هرزگیش مدرک داری میتونی پرینت مکالمه و پیام بگیری

خب معتاد باشه بتونی ثابت کنی مهرتم قسط بندی میکنن نفقتم میدن بهت

بله برا خیانت و اعتیاد مدارک دارم برا اعتیادش فیلم دارم برا خیانت هم عکسش با اون دختر

خوب خوبه پس 

لطفا پرفم کپی نشہ🙏۸۳۷۹؟  هنوز  ب یکساال نگذشت   تقریبا  اسفند من درخواست  طلاق دادم و ابان طلاق گرفتم      این بدون حق ب حقدار میرسه فقد ب خدا و امان حسین ایمان بیاور 🙏 برای عاقبت بخری من حمد بخون((این تیتر قبل از طلاق هست👇 👇چشماش یگان ویژه است.قلب من ۱۱۱بی پلاک💜ن کاربر عشق هاچ بک هستم 💜🙂 اگر صمیمانه صحبت میکنم  چون ورد زبون من عزییمو .رفیق..... هست. یوقت فکری نزنه ب سر کله  حوصله هم ندارم اطلاعات کاربر بخونم ک مرد هست یا زن  ب هرحال ... 😍برام دعا کن که ب حقم برسم خواهشاً  میگما.. یدفه نگید من پسرم 😏😏 من یک خانم هستم آقا ناموسا درخواست دوستی نده  کسی لیاقت ندارع 🤏🪐.قول داده ام قلیان نکشم بجز امشب و شب های دیگر .. مامان کیوت 🦩 ‌ کہ از سیگار بالا میره همون اشڪایی کہ قرار بود پایین بیوفتہ:) ⁧،‌وقتی خوابیدن میشہ بهترین لذت زندگیــت،شک نڪن به زندگی باختی!‌  میکشم دود. خاطرات میرن هوا .... دوستان  قبل از گزارش. و تعلیق منو با خبر کنید تا فکر خرید سیم کارت جدید باشم  با تشکر .  بانوی کرمانی .  من زندگیم دخترمه .  تو قلبم یه هاچ‌بک خوابیده  . عاشق دخترمم.  فقد دعا کنید سال دیگه همین موقع شمع طلاقم رو فوت کنم 🦩.  بریدم ...1402/01/24 | 01:26 بمونه یادگاریخوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی ام که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگر. شد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ی مچاله می‌شویم بی صدا می‌میریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نسخه طلاق واسه هیچکس نمیپیچم ،قشنگ فکراتو بکن بعد که همه جوانب سنجیدی و رفتی دلش ،از چیزی نترس ،فکرای منفی بازدارنده اس ،داشتن حامی مث پدر یا برادر خیلی مهمه ،مواظب خودت و بچه هات باش مسئولیت سنگینی داری ،ولی تو میتونی بعد طلاقم زندگیتو اداره کنی نترس 

وقتی دو نفر همو درک کنن مرد وظایف خودش رو  و زن وظایف خودش رو انجام بده و بیشتر رفیق باشن و ...

تشکر🌹

با ادب باشیم،حرفای قشنگ به هم بزنیم،دل نشکنیم،زخم زبون از زخم شمشیر بد تره...
2731
بخدا دیگ کم اوردم دیگ نمیتونم هرشب تهدید میکنه میکشمت میگه تو با مردا در ارتباطی خودش هم شب و رو ...

با این چیزایی ک گفتی بنظر شیشه مصرف کنه.من خودم بایه بچه وقتی ۲۰ سالم بود طلاق گرفتم خانواده خیلی خوبی دارم  خودمم خوشکلم ولی چون بچه دارم هرکی عاشقم شد خانوادش قبول نکردن

خودمم خیلی افسرده ام گوشه گیر شدم ازهمه بدم میاد

امیدوارم هرچ ب صلاحته اتفاق بیفتع

8...(یک توآزردمرا..ویک جهان شادم نکرد..)...دلتنگی خیلی نامرده.ازیک جایی به بعد می شینی یه گوشه با بغض نگاه میکنی تا زندگی تموم بشه...۴آبان۱۴۰۱ عشقم برای همیشه ترکم کرد بعدازاون دیگ هرگز به هیییچکس اعتمادنمیکنم عاشق نمیشم تنهایی رو باجون ودل نگه میدارم خیلی دوسش داشتم صداش آرومم میکرد..ارزومه پشیمون بشه ی روزی برگرده ارزوش باش یک بار دیگ باهاش حرف بزنم فقط دنبالم بگرده وتوحسرتم بسوزه ک هییچ کس مث من دوسش نداشت...دلتنگم 😔😔😔😔دلم میخوادیکی بیاد دستموبگیره بلندم کنه بگه میدونم چقدرسختی کشیدی میدونم شبهات پر از دردبود میدونم چقداشک ریختی اما‌ازاین به بعد هرچ  قبل من بود فقط کابوس بود...یکی بیادکه نره یکی که ازچرت ترین چیزها براش حرف بزنم وخسته نشه ..🥀🥀ب سلامتی اون روزی که  اونی ک ترکم کرد تاوان پس بده دلش مثل دل من بشکنه هرشب مث من اشک بریزه ازدلتنگی نابودبشه ب سلامتی روزی که داغ عزیزترین ادم زندگیش بره توی دلش بسلامتی روزی ک بیچارگیش روببینم..روزی اروم میشم ک  اون تاوان پس بده سنگدل نیستم ولی درحقم ظلم شد ب زور منواز خودش جداکرد..دوسال منو عاشق خودش کردوبا بی رحمی ترکم کرد پس ب سلامتی  شکست اون🥂دلم گرفته هیشکی نیست که ببینه غروبا چجوری  اشک روی گونم می شینه😔دلم میخواد خودمو بردارم برم یه جای دور خییلی دور هیچکس رونبینم حتی گوشیمم نبرم صدای کسی رو نشنوم..🥀🥀🥀..امیدوارم هرکجا هستی همیشه غمگین باشی.۱۰دی عشقم برگشت اما‌مث قبل دوسش ندارم