2752
2734
عنوان

اونایی ک طلاق گرفتن میشه بیایید کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 64 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من برام‌مهم نیست مهریه فقط میخام رها بشم الان نمیدونم از چه راهی باید شروع کنم برای طلاق

اول باید بری مخضری ک عقد کردین یه برگه اجراییه بگیری که حدود هشتصد ازت میگیرن بعد با اون برگه میری اداره ثبت لیست اموال منقول و غیر منقولش رو برات در میارن و همه رو توقیف میکنن برات 

صبرکنی درخواست ندی اون میره درخواست عدم تمکین و ازدواج مجدد میده

بعدم نفقه و مهریه پر

سعی کن برگردی اگه بچه داری

اگه نداری و به هیچ وجه نمیتونی تحملش کنی برو درخواست بده که در این صورت معلوم نیست مهریه و نفقت چجوری میشه البته میتونم راهنماییت کنم اگه علت طلاق رو بگی

یه بنده خدایی شوهرش هم خونه به اسمش بود هم ماشین نتونست مهر بگیره رفته بود پیش وکیل وکیل بهش گفته بو ...

اصلا همچین قانونی نیست ک یه خونه یه ماشین مال مرد باشه ،دادگاه میاد به قیمت خونه نگاه میکنه مثلا خونه چهار میلیارد قیمتشه ب مرد میگه لازم نیست تو خونه چهار تومنی زندگی کن برو تو خونه یه تومنی زندگی کن عوضش دینی که ب گردنته بابت مهریه بده ،مثلا از شش دانگ خونه دو دانگ ب مرد میده چهار دانگ ب زن ،البتع اینارو یه وکیل باید مطالبه کنه که حق زن رو نتونن بپیچونن 

بنظرم با سه تا بچه طلاق نگیرسخته ولی ب بعدطلاق فکرکن 

بخدا دیگ کم اوردم

دیگ نمیتونم

هرشب تهدید میکنه میکشمت

میگه تو با مردا در ارتباطی

خودش هم شب و روز با دوست دخترش

ولی به دامن پاک من تهمت میزنه

حتی هزارتومن هم خرج نیمده

معتاد هم هستش

اصلا خونه نمیاد

بخاطر این رفتارها کلی درد کشیدم

انقد قرض دار شدم برا خرج بچه هام

دیگ چی بگم

بخدا نمیکشم همه رو توضیع بدم

درسته ،میفهمم خودم حتی با خیانتای متعدد بخاطر پسرم کوتاه اومدم ،بچه ها گناهی ندارن ،بعد طلاق خیلی اس ...

دقیقا.من ازخودم گذشتم تواین چندسال بخاطرپسرم.ولی خب چه کنم گاهی نمیشودکه نمیشود

صبرکنی درخواست ندی اون میره درخواست عدم تمکین و ازدواج مجدد میده بعدم نفقه و مهریه پر سعی کن برگرد ...

عزیزم من دیگ برنمیگردم

خیانت

معتاد

شکاک

بیکار

دست بزن

شکاک

شب و روز برام نزاشت

اصلا خونه نمیاد نصف شد میاد

اگ گرسنگی هم بمیریم هم عین خیالش نبست میگه ندارم چیکار کنم

ولب با دوست دخترش چه خوشی که نمیکنه بخاطرش چه که نکرده

هرروز تهمت بهم میزنه

همش تهدیدم‌میکنه میکشمت

دیگ نیمتونم باور کن دیگ نمیتونم

ازش متنفرم

گاهی بچه داشتن خودش امتیازه ،دختر دایی من دو بار ازدواج ناموفق داشته و بچه نداره ،الان میگه کاش یه بچه داشتم خیلی احساس تنهایی میکنه ،ضمن اینکه تو اطرافیان خانمی میشناسم ک سه تا بچه رو تنهایی بزرگ کرد الان دوتاشون پزشکن ،یکیشون کارمند سپاه ،در کل گاهی خدا طوری برات کنار هم میچینه ک خودتم فکرشو نمیکنی 

2706