2737
2739
عنوان

یعنی برای همچین پدر مادرایی متاسفم

2267 بازدید | 61 پست

نمیدونم یادتون هست یا نه که چقدر میگفتم بچه خواهرشوهرم (13 سالشه) بی ادبو گستاخه، چقدر ازش بدم میومد، فکر میکردم حسود و بدخواهه، برای همین باهاش رو دنده بد افتاده بودم ، امروز فهمیدم اون بچه کاملا بی گناهه و مادر پدرش و همچنین مادرشوهر و پدرشوهر عزیز من! که واقعا براشون متاسفم از این بچه به عنوان ابزار استفاده میکردند که بقیه رو با حرفا و کاراش اذیت کنه، یه مدت باهاش بد بودمو محلش نمیذاشتم ولی خیلی اذیت میشدم، تا اینکه با خودم کنار اومدمو وقتی دیدمش خیلی باهاش برخورد خوبی داشتم ، دیدم مادرشوهر و پدرشوهرم خیلی خیلی ناراحتند، اصلا یه جور ضایعی از این مسئله عصبانی بودن، فکر کنم بعد از رفتن من خیلی دعواش کردن که چرا با من حرف میزده! و برام مثل روز معلوم شد بزرگ ترا اونو قربانی کردن 

همیشه فکر میکردم یعنی میشه بچه اینقدر بد باشه!!! دیدم نه نمیشه ، ولی آدمایی که مثلا سنی ازشون گذشته اینقدر در درونشون بدی تلنبار شده که اگه بخوان خوب باشن هم نمیتونن ، ذاتشون خراب شده، پوکه، بچه ها همه پاکند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختره داشت با من حرف میزد ولی مادرشوهرم که تا دیروز مثلا از اینکه من با نوش رابطه ی خوبی ندارم خودشو ناراحت نشون میداد از اینکه میدید دارم باهاش اینقدر خوب حرف میزنمو رابطم خوب میشه داشت میپکید، حتی شوهرم گفت نمیدونم چرا مامانم امروز اصلا تو باغ نبود!

2728
2740

عزیزم حواست باشه تو هم برای چزوندن اونا از بچه استفاده نکنی اگه میبینی با صمیمیت تو اون بچه دعوا میشه و بهش تحکم میکنن سعی کن باهاش قاطی نشی برای خود دختره

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2706