2777
2789
عنوان

ایمپلنت یالمینت یاکامپوزیت

198 بازدید | 17 پست

من که دندونموعصب کشی کردم یه باروالان دوباره خراب شده وگفتن بایددندونتوبکشی وایمپلنت کنی یعنی نمیتونم لمینت یاکامپوزیتش کنم؟؟؟؟

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

کامپوزیت روکشه‌

ایمپلنت دندونه‌، جای خالیو پر میکنه خب

زیبایی‌ عم میشه میتونی روشن کنی رنگو بعدا مثلا کامپوزیت کنی

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

ایمپلنت  دندون مصنوعی  تک واحد مگه نیست

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2804

اگه چند تا دندان روکش یا ایمپلنت باشن میشه بقیه ی دندان ها رو لمینت کرد البته رنگش رو رنگ روکش انتخاب میکنی، فقط روکشش روکش سرامیکی ایمکس باشه که قشنگی لمینت رو داشته باشه 

زنانی که کتاب می‌ خوانند برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند، زیرا آنها با مطالعه می‌ توانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!!
کامپوزیت روکشه‌ ایمپلنت دندونه‌، جای خالیو پر میکنه خب زیبایی‌ عم میشه میتونی روشن کنی رنگو بعدا م ...

یعنی بهدازایمپلنت بایدلمینت کنم؟؟؟

آخه دندونم عفونت کرده میگه یابایدبکشی یابایدریست کنی دوباره عصب کشی بشه اونم معلوم نیست بگیره

یعنی بهدازایمپلنت بایدلمینت کنم؟؟؟ آخه دندونم عفونت کرده میگه یابایدبکشی یابایدریست کنی دوباره عصب ...

بایدی‌ نیست

ایمپلنت خودش دندونه دیگه

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2805
نه دندونموعصب کشی کردم روکش نکردم خراب شدن

کامپوزیت نمیتونی بکنی اما لمینت میشه 

زنانی که کتاب می‌ خوانند برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند، زیرا آنها با مطالعه می‌ توانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!!
2801