2733
2764
عنوان

ایمپلنت یالمینت یاکامپوزیت

197 بازدید | 17 پست

من که دندونموعصب کشی کردم یه باروالان دوباره خراب شده وگفتن بایددندونتوبکشی وایمپلنت کنی یعنی نمیتونم لمینت یاکامپوزیتش کنم؟؟؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کامپوزیت روکشه‌

ایمپلنت دندونه‌، جای خالیو پر میکنه خب

زیبایی‌ عم میشه میتونی روشن کنی رنگو بعدا مثلا کامپوزیت کنی

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

ایمپلنت  دندون مصنوعی  تک واحد مگه نیست

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

اگه چند تا دندان روکش یا ایمپلنت باشن میشه بقیه ی دندان ها رو لمینت کرد البته رنگش رو رنگ روکش انتخاب میکنی، فقط روکشش روکش سرامیکی ایمکس باشه که قشنگی لمینت رو داشته باشه 

زنانی که کتاب می‌ خوانند برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند، زیرا آنها با مطالعه می‌ توانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!!
کامپوزیت روکشه‌ ایمپلنت دندونه‌، جای خالیو پر میکنه خب زیبایی‌ عم میشه میتونی روشن کنی رنگو بعدا م ...

یعنی بهدازایمپلنت بایدلمینت کنم؟؟؟

آخه دندونم عفونت کرده میگه یابایدبکشی یابایدریست کنی دوباره عصب کشی بشه اونم معلوم نیست بگیره

یعنی بهدازایمپلنت بایدلمینت کنم؟؟؟ آخه دندونم عفونت کرده میگه یابایدبکشی یابایدریست کنی دوباره عصب ...

بایدی‌ نیست

ایمپلنت خودش دندونه دیگه

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
نه دندونموعصب کشی کردم روکش نکردم خراب شدن

کامپوزیت نمیتونی بکنی اما لمینت میشه 

زنانی که کتاب می‌ خوانند برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند، زیرا آنها با مطالعه می‌ توانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!!
2706