2737
2734

نمیدونم الان از تاپیکم خوشتون میاد یا کلی نظر منفی...

ولی خب ...

من شوهرم یکم ولخرجه در زمان حال انگاری زندگی میکنه...درحالی که ما میخایم تو این یکی دوسال خونه بسازیم...

یکی دیگم اینکه شوهرم خیلی اهل نماز روزه نیست اعتقاذ داره ولی تنبلیش میشه کل خانواده مقید ولی شوهرم نه...

کسی بوده شوهرش اینطوری باشه بعد چیکار کردین خوب شد؟؟؟

شما هم اگ مشکلی دارین بگین شاید کسی در گذشته همچین مشکلی داشته شوهرشو حل شده 🥰

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همسرم محبت کلامی نداره چه کنم

بهش گفتی؟

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 

من هرچیزی که بدونم به حرفم گوش نمیده رو اصلا نمیگم ولی یه کارایی که میکنه خوشم نمیاد فقط نگاه میکنم هیچی نمیگم خودش متوجه میشه همیشه هم میگه این نگاه کردن و سکوتت از صد تا فحش بد تره 😂

شوهرم زیاد بلف میزنه قضیه هارو اونجور که هست تعریف نمیکنه کلا تحریف میکنه بنظرتون راه حل چیه

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
من هرچیزی که بدونم به حرفم گوش نمیده رو اصلا نمیگم ولی یه کارایی که میکنه خوشم نمیاد فقط نگاه میکنم ...

جالب بود امتحان میکنم😁من زود میرم تو قیافه یکم قهر میکنم 

2740
شوهرم زیاد بلف میزنه قضیه هارو اونجور که هست تعریف نمیکنه کلا تحریف میکنه بنظرتون راه حل چیه

تو چه واکنشی نشون میدی؟؟من حقیقتا بدم میاد از بلف زدن میزنم تو ذوق طرف اگ صمیمی باشیم😂

زیاد اهل رابطه با خوانواده ها نیست همش میگه دلا خو کن به تنهایی که از خویشان بلا خیزد 😉😉😂

تو هم از احادیث اماما در مورد صله رحم بهش بگو😂😁

عاقا من مجردم . 

ولی دست مریزاد 

انتقام رو از این نی نی سایتیا گرفتی با تاپیک حس ششم 🤣

دستخوش

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍
عاقا من مجردم .  ولی دست مریزاد  انتقام رو از این نی نی سایتیا گرفتی با تاپیک حس ششم 🤣 ...

دلم خنک شد😏😁😂

سلام صبح بخیر 

این تاپیک ؟

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706