2733
2734
عنوان

خانواده همسرم جلو جاریم میگن دیدی این ناراحت نمیشه و..

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 57 پست
خب چکار میکنی؟ تازه من این هنوز بچه نیاورده بزار بیاره اون موقع تکلیفم یسره س سختت نیست؟ 

من هیچ تیکه میندازم گاهی ب مادرشوهرم اینا

ولی ب شوهرم غرمیزنم بخاطر رفتارخانوادش

دلم میشکنه از رفتارشون 

ولی یچیزی بگم ؟ درسته ک نبایداون شخصیت خوب خودتا خراب کنی شماهمچنان خوب بمون.اما رو نده

ولی بااینکه میدونم ادمی نیستم ک بخوام مثل اون رفتار کنم کاملا. اما کاربرا درست میگن باید یجاهایی مثل اون رفتارکنی تا فرق خوبی و بدی شمارا بفهمن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خودم با یه هاپو مقایسه نمی‌کردم ،احترام زورکی هم شد افتخار،و اینم بگم تهش میگن دست خودش نیست دلش پاک ...

راست میگی 

اره زندگیم شده اونو بشناسن

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

من با توجه به تجربه ای که دارم بیست ساله ازدواج کردم هر چقدر بیشرف باشی بیشتر احترامتو داری اما اگر مهربون باشی سواستفاده میکنن عینه منه بدبخت که خانواده شوهرم از مهربونیم و سکوتم سواستفاده کردند هر بلایی بگید سرم اوردن شوهرم خدا ازش نگذره پشت اونا رو میگیره و من الانم قرص اعصاب میخورم 

شما بزرگتری؟

اره

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

اینکه میگن با تو راحتیم تو اخلافت خوبه منو یاد حرف خواهر شوهر خودم میندازه که بهش میگفتم چرا از من توقع دارین کوتاه بیام من کوچیکترم سه سال برگشت گفت تو عاقل تری🤣🤣🤣

کاش حرف منو بفهمی و کلا از خانواده شوهر قط امید بشی و سرگرم پیشرفت و زندگی خودت باشی، من سر جریان توهین جاریم فهمیدم که دنیا هیچ عدالتی نداره خانواده شوهرم هیچی من نیستن ،از روان شناسام بپرسی همینو بهت میگن اونا صرفا خانواده همسر تو هستن ،یه رابطه سطحی باید داشته باشی باهاشون 

من با توجه به تجربه ای که دارم بیست ساله ازدواج کردم هر چقدر بیشرف باشی بیشتر احترامتو داری اما اگر ...

من شوهرم پشتمه 

ولی بازم نیاز دارم قرص اعصاب ریختم بهم این رفتارا

راست میگی  اره زندگیم شده اونو بشناسن

وقت و فکرتو بذار رو خودشناسی ،بالا بردن عزت نفس خودت ،ایم یک دقیقه اخیر که این تاپیک گذاشتی از چنگت رفت و مال اون جاری شد ،زندگی که خدا بهت هدیه داده صرف این بازیا نکن اگه افتادی تو این بازیا تا آخر عمر درگیرشی،احساس میکنم شما عزت نفس ندارین تصور می‌کنی اون خار بشه شما ارزشمند میشی این احساس اشتباهه ،این حس ارزشمندی و افتخار بخوذت با مطالعه و عزت نفس بدست بیار

بخدا جاری من چنان کینه ای از کن تو دلشون نگه داشته بود که یهو منفجر شد

ابرو خودشو برد با اینکار ،هرچند با گریه زاری بقیه رو خر کرد ولی به نظر من گل ب خودی زد 

اینکه میگن با تو راحتیم تو اخلافت خوبه منو یاد حرف خواهر شوهر خودم میندازه که بهش میگفتم چرا از من ت ...

حرفت عمیقا بهش رسیدم ولی عملی اجراش نکردم تو زندگیم

اخه منو بی جواب نمیزارن

دقیقا همینه شما بخواین رفتار جاری رو تقلید کنید مسلما جواب متفاوتی میگیرین.از نه گفتنهای کوچک شروع کنید و از دور کردن خودتون از اون جمع.دنبال این نباشید خانواده همسر شما رو دوست داشته باشند یا تایید کنند براتون مهم نباشند.

تاپیک صمیمیت ممنوع رو سرچ کنیدو بخونید.

اینکه میگن با تو راحتیم تو اخلافت خوبه منو یاد حرف خواهر شوهر خودم میندازه که بهش میگفتم چرا از من ت ...

میدومی من ده سال از عمرم رفت به فنا 

فقط پاساژی دادم 

غصه خوردم و....... 

اشتباه کردم 

میدونمم 

ولی بازم میریزم بهم 

بهتر شدم 

ولی عالی نه

2706