2737
2734

سلام کسی بوده ۹ ماه بارداری کلا گریه کرده باشه حرص خورده عصبی شده باشه 😔 افسردگی داشته باشه ؟ بچتون سالمه از لحاظ هوشی چطوره؟ از ۴ بعد ازظهر دارم گریه میکنم دست خودم نیست تو خونه حبس شدم کسی نیست منو ببره بگردونه ب شوهرم میگم میگ پول ندارم 

الان بچه من سالمه😔عذاب وجدان گرفتم گیر ی خانواده عوضی افتادم همه جوره اذیتم کردن. لطفاً نگید بیخیال باش و فلان چون نمیتونم فقط بگین این ۹ ماه گریه های هیستریک و شدید من چ تاثیری روش میزاره؟

متاسفانه بله میزاره 

راستش یکی میگفت بچم خیلی خوش خندس کل حامگلی برای امام حسین از ته دل گریه کردم🤐🤐

ولی من با توجه ب تجربیات میگم ن بارداری اروم نباشه رو بجه تاثیر میزاره

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کولیک شدید 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
2731

فردام باید برم آمپول ریه بزنم دیابت هم دارم موندم بزنم نزنم. کلیه جنینم ورم کرده غصه اونم میخورم.

یکی گفت زیاد گریه کنی بچت کم هوش میشه استغفرالله

من عذاب وجدان دارم نمیتونم خودم ببخشم آلان بخاطر عذاب وحدانمم گریم میگیره لطفاً خواهرانه راهنماییم کنین 

آره چون بچه نمیخواستم

تا حالا که خوبه ولی نوزاد بود خیلی گریه میکرد

میگن استرس باعث میشه یه هورمونی تو خون مادر ترشح بشه که روی جنین اثر میذاره و بعدها ممکن بچه استرسی بشه

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...

آن شاء الله که سالمه..ولی خوب نباید فشار بیاری دیگه بخودت، ازینجا ببعد سعی کن آروم باشی، از خانواده خودت یا شخص نزدیکی کمک بگیر، یه حال و هوایی عوض کن برو پیششون دلت باز بشه

2738
فردام باید برم آمپول ریه بزنم دیابت هم دارم موندم بزنم نزنم. کلیه جنینم ورم کرده غصه اونم میخورم. ی ...

حالا بااین افکار بیشتر خودت رو اذیت نکن، بخودت آرامش بده و تلقینات مثبت کن، به خدا بسپارش و بگو خدایا تمام اثرات بدی که اگر من گذاشتم رو بچم ناخواسته  خنثی کن،  منو ببخش و اونو سالم تحویل من بده و مراقبش باش 

مثلا چ تاثیری ؟

غر غرو 

بی اعصاب 

نااروم و بی قرار

گریه کن ...

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2706