2733
2734
عنوان

کسی مثل من بوده ۹ ماه بارداریش همش با گریه گذشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 24 پست
هوشش چطوره ؟ طبیعیه ؟ بیش فعاله؟

طبیعیه.

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز 
حالا بااین افکار بیشتر خودت رو اذیت نکن، بخودت آرامش بده و تلقینات مثبت کن، به خدا بسپارش و بگو خدای ...

ممنونم آرومم کردی. فردا میخوام برم بیرون چون دیگ طاقت ندارم. بنظرت خدا منو میبخشه؟ کلی ناشکری کردم 😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مثلاً چ تاثیری ؟ دوس دارم وقت بگذرونم ولی کسی نیست تو خونه تنهام . بیشتر از لحاظ مالی تو فشار هستیم& ...

بلخره ارامش مادر روی جنین اثر میذاره و بالعکس

احتمال نا اروم بودن و‌بی قراریش بعد تولد هست

عزیزم اگه انقدر در مضیقه بودین بهتر نبود دیرتر بچه دار میشدین؟

یسری کارها نیاز به هزینه نداره مثلا با دوستی کسی برید پارک قدم بزنید گپ بزنید

منم شرایطم مثل شما بود البته مادرم مریض بود و تو اوضاع وحشتناک پراسترس کرونا بودیم شبانه روز استرس داشتم و گریه میکردم جوری بود که بهم میگفتن بچت ناقص به دنیا میاد ولی به لطفا خدا وراهنمایی یکی ازدوستان بهم گفتن تامیتونی سوره والعصربخون منم درطول روزتامیتونستم  میخوندم و فوت میکردم رو شکمم وقتی دخترم دنیا اومد آروووم بحدی که بهم میگفتن تکونش بده ببینیم نفس میکشه یانه

2731
فردا قراره برم بیرون بعده چن ماه دعا کن بچم سالم باشه

ایشالا که سالمه

سعی کن موزیک ارامش بخش تو خونه پخش کنی

با همسرت برید قدم بزنید یه بستنی بخورید گپ بزنید راجع به اینده