2737
2739

خانما من ۲قلو باردارم الان ۸هفته و ۴روزمه.خیلی بو حساسم.و از خیلی چیزا حتی دیدن همسرمم حالم بد میشه.

این قرص دمیترون هم زیاد تاثیر نداره.شما راهکاری ندارید؟؟؟

خیلی در عذابم اصلا زندگی ندارم انگار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بله خیلی سخته . منم به بو خیلی حساسیت داشتم.  ولی به ماسک بویی که خوشم میومد رو میزدم . این طوری سایر بو ها رو احساس نمی کروم.  

واسه حالت تهوع هیچی اثر نکرد . فقط فهمیدم غذاهایی که خودم نمی پزم رو می تونم بخورم.  واسه همین تا هفته ۱۶ مامانم یا مادرشوهرم برام غذا می فرستادن

یه قرص هست ویتامین ب و فولیک اسید و ویتامین سی من میخورم بد نیس اسمش یادم رف سرکارم الان پیشم نیس ...

عزیزم میشه بعد رفتی خونه لطف کنی برام عکسش بفرستی.ممنون میشم واقعا.

تا ۶هفته حالت تهوع هیچی نداشتم از ۶هفته شروع شد.

بتام ۳روز قبل از پریودم صد بود.

شکمم زود بزرگ شد وخیلیی شدید گرسنم میشد قبل از پریود و زمان موعدم.خودمم همش حدس میزدم ک نکنه ۲قلو.زیر شکمم اینقدر زود بالا اومد

2740
 عزیزم میشه بعد رفتی خونه لطف کنی برام عکسش بفرستی.ممنون میشم واقعا. تا ۶هفته حالت تهوع هیچی ن ...

عزیزم یادم اومد اسمش فموبرا هست

مرسی عزیزم منم این نشونه ها دارم تقریبا

روز موعد بتام ۲۰۸ بود

حس میکنم شکمم سنگینه 

حتی حموم میرم مث ماه ۵.۶ بارداری قبلیم زود خسته میشم ولی هنوز سونو قلب نرفتم

بله خیلی سخته . منم به بو خیلی حساسیت داشتم.  ولی به ماسک بویی که خوشم میومد رو میزدم . این طور ...

من شهر غریبم کسی ندارم برام غذا بپزه جز شوهرم.به خاطر بو آشپزخونه ظرف هم نمیتونم بشورم.شوهرمم دیر ب دیر ظرف میشه .از بو ظرفا گریه میکنم میگ نه بود نمیده که.اخه کمکم میکنه خیلی ولی کمک مردا بدرذ نخوره همش پلشتی 😢

عزیزم یادم اومد اسمش فموبرا هست مرسی عزیزم منم این نشونه ها دارم تقریبا روز موعد بتام ۲۰۸ بود ...

ممنون عزیزم. انشالله که همونی باشه خودتون میخواین.طبیعی باردار شدین؟یا با ای ویاف و ای یو آی؟؟

ممنون عزیزم. انشالله که همونی باشه خودتون میخواین.طبیعی باردار شدین؟یا با ای ویاف و ای یو آی؟؟

مرسی عزیزم ایشالا بچه های شماهم سالم بدنیا بیآن

طبیعی باردار شدم

ولی دارو برای افزایش سایز فولیکول خوردم ارث دوقلویی هم داریم ببینیم خدا چی میخواد

2706